Vyhraj spolu s nami: Dnes máš poslednú šancu zapojiť sa do súťaže o špičkový bicykel

  • Vyhraj E-bike Cube Reaction Hybrid 750
  • Stačí, ak splníš niekoľko jednoduchých podmienok
  • Dnes máš poslednú šancu, žrebujeme 27. mája
Startitup/E-bike Cube BOSCH
  • Vyhraj E-bike Cube Reaction Hybrid 750
  • Stačí, ak splníš niekoľko jednoduchých podmienok
  • Dnes máš poslednú šancu, žrebujeme 27. mája

Predstav si ten pocit vetra vo vlasoch, ako sa s ľahkosťou hýbeš po parkových chodníkoch, lesných cestách či rušných mestských uliciach na tvojom novom e-biku Cube Reaction Hybrid 750. Tento špičkový model s motorom Bosch Performance Line CX a batériou Bosch PowerTube 750w ti zaručí nezabudnuteľné jazdy bez obáv z vybitia.

Má hneď niekoľko výhod. Vysoká vytrvalosť batérie ti umožní prejsť oveľa dlhšie trasy s maximálnym komfortom. Či už túžiš po objavovaní skrytých zákutí prírody alebo potrebuješ rýchlo a efektívne prekonať mestské kolóny, Cube Reaction Hybrid 750 ti otvorí dvere do sveta bez hraníc. A čo je na ňom najlepšie? Že už čoskoro môže byť tvoj. 

Tento e-bike je stvorený na to, aby ti poskytol maximálny výkon pri akejkoľvek aktivite. Vychutnaj si pokojnú jazdu po nábreží rieky alebo adrenalínový zážitok z pretekania rušnými ulicami. S Cube Reaction Hybrid 750 sa každá jazda stane nezabudnuteľným dobrodružstvom, kde sa snúbi sila tvojich nôh s najmodernejšou technológiou. 

Čo povieš, neznie to lákavo? Chceš aj ty získať tento skvost? Je to absolútne jednoduché! Stačí, ak splníš niekoľko jednoduchých krokov. Najprv sa staň naším členom PREMIUM predplatného, čas máš do 26. mája 23.59 hod.

Následne sleduj účet @startitup_sk na Instagrame. A nezabudni označiť kamaráta pod naším príspevkom, ktorý by tiež rád vyhral tento skvelý e-bike.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Táto výnimočná súťaž vznikla v spolupráci s Bosch eBike Systems, takže môžeš očakávať zaručenú kvalitu a zábavu. Súťaž je platná aj pre súčasných predplatiteľov PREMIUM Startitup.

Pre­čí­taj si pod­robné pra­vidlá sú­ťaže, ktorá pre­bieha na ins­ta­gra­mo­vom účte por­tálu Startitup: 

1. Zá­kladné in­for­má­cie

1.1 Or­ga­ni­zá­torom sú­ťaže je Startitup 

1.2 Ná­zov sú­ťaže je „Súťaž o e-bike v hodnote 3 800 €“

1.3 Sú­ťaž sa koná v ob­dobí od 13. mája 2024 – 26. mája 23.59.

2. Sú­ťa­žiaci

2.1 Sú­ťa­žia­cim sa stáva fy­zická osoba s trva­lým byd­lis­kom alebo dl­ho­do­bým po­by­tom na území Slo­ven­skej re­pub­liky, ktorá sa za­pojí do sú­ťaže na ins­ta­gra­mo­vej stránke a v ter­míne od 13. mája 2024 – 26. mája 23.59 označí pod súťažným post kamoša/kamošku, dá follow na účet @startitup_sk, a je, prípadne sa do 26. 5. 23.59 stane členom PREMIUM. 

2.2 Sú­ťaže sa môžu zú­čast­niť iba osoby star­šie ako 18 ro­kov.

2.4 Vy­hlá­se­nie sú­ťaže bude zve­rej­nené na ins­ta­gra­mo­vej stránke.

Všetky podmienky súťaže nájdeš na našej webovej stránke. Výhercu vyžrebujeme už v pondelok, 27. mája. Nezabudni, tvoja šanca na výhru je len na dosah, tak neváhaj a zapoj sa ešte dnes!

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM
Zdroj: Instagram/Startitup

Najnovšie videá

Trendové videá