Výnimočná podpora pre účtovníkov

Kto okúsi OMEGU, ostane pri nej. Prečo? Je toho veľa – spoľahlivá legislatíva, automatické funkcie či výnimočná podpora. Navyše, len do 28. 10. 2020 ju môžete získať so špeciálnou zľavou 40 % na kros.sk/akcia.

Nedržte paragrafy v hlave

Legislatíva je naša vášeň. A zároveň záväzok – a tak k nej pristupujeme. Poctivo. Za legislatívou v OMEGE sú hodiny práce, študovania paragrafov, školení a komunikácie s Finančnou správou. Aby ste to už vy robiť nemuseli. Legislatíva v programe je vždy aktuálna. A načas. V paragrafoch sa na nás môžete dokonale spoľahnúť. Aby vám žiadna zmena v zákone neušla, dáme vám o nej vedieť infosprávou, ktorú si nájdete priamo u vás doma na monitore.

Výnimočná podpora

Sme tu pre vás. Nie je to reklamný slogan. Je to rozhodnutie. Chceme tu byť pre vás, byť vašou pravou rukou. Nájdete nás na telefónoch, webinároch, aj za každým postupom, ktorý vám pošleme. Okrem kvalitného odborného poradenstva u nás nájdete zakaždým to podstatné –  pochopenie, trpezlivosť a ľudský prístup. Postaráme sa o vás a vysvetlíme všetko rovnako, ako by sme to vysvetľovali našim rodičom, kamarátom, kolegom. Máme na vás čas. Robíme predsa softvér pre ľudí. A na tej našej strane nájdete tiež ľudí – ochotných, trpezlivých, občas viac ukecaných. Nájdete tam nás.

Doklady a výkazy 5 x rýchlejšie

Ruku na srdce, kto z vás by ešte vypĺňal výkazy bez softvéru? A prečo by ste to robili? OMEGA to urobí za vás. Stačí jej na to pár sekúnd. Každý účet má svoje správne miesto v súvahe aj vo výkaze ziskov a strát. Daňové priznanie DPH či Kontrolný výkaz tvoríte už pri účtovaní dokladov. Stačí doklad správne zaúčtovať. Samotné vyplnenie daňového priznania je potom otázkou troch klikov.

Daň z príjmov? Aj tu si pomôžete OMEGOU. Automaticky vyplní všetky základné údaje, náklady, výnosy a podľa nastavenia doplní aj pripočítateľné a odpočítateľné položky. S dlhodobým majetkom si poradí ľavou zadnou – tabuľka B = hotovo. DPMV, Intrastat či Súhrnný výkaz, všetky výkazy vždy aktuálne, s jednoduchým exportom do XML.

Vaše faktúry, vaša vizitka

Odlíšte sa od konkurencie a priraďte svoj odtlačok na všetky doklady, ktoré posielate svojim obchodným partnerom. Upravte si ich podľa potreby. Cenová ponuka, dodací list či faktúra musí predsa zaujať. Zamerajte sa na detaily a vaše doklady chytia úplne nový dych. Podľa svojho vkusu a potrieb si vytvoríte aj ďalšie vzory.

To najlepšie nakoniec – ELIS

Prečo OMEGA? Pretože má ELIS. Nemrhajte pracovnými silami. Nechajte vašej účtovníčke priestor, aby mohla byť odborníkom vo svojom obore a kompasom pri vašom biznise. Rutinné veci prenechajte ELIS.  K tomu je stvorená.

Čo vie? Spracovať tisícky dokladov a potiahnuť ich priamo do OMEGY. Ako? Jednoducho. Odošlete elektronické doklady a nájdete ich v OMEGE. Áno, ešte aj v dnešnej dobe nezastaviteľného technického pokroku sú zákazníci, ktorí stále posielajú podklady v krabici od topánok. Nezúfajte. Stačí ich cvaknúť mobilom. ELIS si s nimi poradí.

Dožičte si niečo dobré. Dožičte si softvér s výnimočnou starostlivosťou na kros.sk/akcia.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech