Vyrábal „bábiky“ z mŕtvych dievčat. Toto je mrazivý príbeh monštruózneho Anatolyho Moskvina

  • Anatoly Moskvin bol mimoriadne vzdelaným mužom
  • Stalo sa z neho však monštrum
  • Z mŕtvol malých dievčat si vyrábal bábiky s hracou skrinkou v hrudi
Anatoly Moskvin
allthatsinteresting.com/medium.com
  • Anatoly Moskvin bol mimoriadne vzdelaným mužom
  • Stalo sa z neho však monštrum
  • Z mŕtvol malých dievčat si vyrábal bábiky s hracou skrinkou v hrudi

Tento príbeh vyzerá na prvý pohľad tak, ako by vznikol v mysli nejakého prvotriedneho hollywoodskeho režiséra creepy hororov. Smutným faktom ale je, že nejde o žiaden námet na film, ale o reálnu udalosť, ktorá sa skutočne stala – a to ani nie tak dávno.

Anatoly Moskvin totiž vykrádal hroby 3- až 12-ročných dievčat, aby si z nich následne doma urobil bábiky, napríklad aj s hracou skrinkou v hrudi. 

Génius so zvrátenou mysľou

Pokiaľ by sme Anatolyho Moskvina označili za génia, určite by sme nepreháňali. Tento muž bol totiž mimoriadne vzdelaný. Jeho veľkou záľubou bola história, bol vášnivým cestovateľom, hovoril 13 jazykmi, vyučoval na vysokej škole a bol dokonca aj novinárom. 

Anatoly sa narodil 1. septembra 1966 v jednom z najväčších ruských miest, Nižnom Novgorode. Ako uvádza portál Medium, mimoriadnym intelektom sa vyznačoval už od základnej školy a vždy bol excelentným študentom. 

Jeho rodičia ho však opísali ako veľmi tichého a utiahnutého chlapca, ktorý so svojimi rovesníkmi mimo školy netrávil prakticky žiaden čas. Radšej bol doma, kde čítal svoje knižky a učil sa cudzie jazyky. 

Traumatické udalosti v detstve

Keď mal Anatoly len 9 rokov, stalo sa mu niečo, čo by poznačilo kohokoľvek. Keď šiel jedného dňa domov zo školy, pristúpil k nemu jeden dospelý muž, napadol ho a sexuálne ho zneužil. Problémom bolo, že Anatoly o tomto incidente mlčal a že túto udalosť v sebe držal nespracovanú desiatky rokov.

Jeho rodičia si síce všimli, že sa s ním niečo deje, avšak zachovali sa presne tak, ako sa na prísnych socialistických rodičov patrilo – tvárili sa, že sa nič nedeje a chlapca nechali, nech sa svojimi pocitmi vysporiada sám. 

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: Medium, Pluska, All that’s interesting, Wikipedia, Talk Murder, Lifee, Cvltnation

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá