Vyraz do sveta vďaka Startitup PREMIUM: Získaj kredit na dovolenku

  • Startitup PREMIUM sa oplatí, môžeš získať skvelé benefity
  • Ak sa rozhodneš stať členom PREMIUM klubu, získaš prístup k obsahu Startitup, FonTech aj Emefka
Pláž dovolenka cestovanie kúpanie
Pixabay/Pexels
  • Startitup PREMIUM sa oplatí, môžeš získať skvelé benefity
  • Ak sa rozhodneš stať členom PREMIUM klubu, získaš prístup k obsahu Startitup, FonTech aj Emefka

Vyraz do sveta vďaka Startitup PREMIUM klubu!

Leto sa chýli ku koncu, ešte stále je však čas vyraziť do sveta a vychutnať si zaujímavý cestovateľský zážitok. My ti teraz na tvoju cestu prispejeme. 

Každý deň si u nás môžeš vychutnať množstvo pútavých článkov zadarmo, či už ide o aktuality z domova a sveta, či pútavé príbehy a zábavné kvízy. Neustále sa snažíme zvyšovať latku kvality, a preto naši redaktori už niekoľko mesiacov prinášajú aj investigatívne články a politické rozhovory na aktuálne témy. Natáčame tiež zaujímavé videorelácie – Zo zákulisia politiky s Pavlom Knapkom, Na stope s Ivanom Megom či Strýc Food.

Príprava takýchto formátov však trvá často aj niekoľko dní, preto dnes časť obsahu ponúkame len členom PREMIUM klubu. Naši podporovatelia tak vidia všetok obsah bez reklám, majú k dispozícii všetok obsah na portáloch Startitup, Emefka a FonTech a získavajú tiež prístup k zaujímavým benefitom. 

Ak si zakúpiš PREMIUM členstvo, získaš aj prístup k benefitom, aké inde nenájdeš. Pri mesačnom predplatnom za cenu 5,99 €  získaš kupón v hodnote 30 € od Pelikan.sk,  pri ročnom predplatnom za cenu 65 € získaš 49 € voucher Golem One Pass platný v celej sieti a 50 € kupón na letenky od Pelikan.sk.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá