Vyšetrovateľ opísal surové detaily noci, keď uniesli študentku Soňu. Útočník na ňu čakal a nadrogoval ju

  • Prípad nezvestnej študentky, ktorú našli v bezvedomí pred nemocnicou, vystrašil celé Slovensko
  • Na povrch vyplávali nové informácie
  • Poznáme detaily
Soňa P. pátranie
Soňa P., Archív S.P/Iconito
  • Prípad nezvestnej študentky, ktorú našli v bezvedomí pred nemocnicou, vystrašil celé Slovensko
  • Na povrch vyplávali nové informácie
  • Poznáme detaily

Prípad nezvestnej 22-ročnej študentky VŠMÚ Sone šokoval a zmobilizoval celé Slovensko. Polícia okamžite požiadala verejnosť o pomoc pri pátraní a množstvo Slovákov veru nezaháľalo a aktívne sa zapojilo. Rodina netušila, čo sa s mladou ženou deje, celých 26 hodín.

Pred zmiznutím chystala divadelné predstavenie v Slovenskom národnom divadle v sobotu večer 9. septembra. Naposledy ju videli na ulici Svoradova v bratislavskej časti Staré Mesto o 03:30 dňa 10. septembra, ako sme ťa už informovali.

Po niekoľkých dňoch polícia zadržala muža, ktorý mal Soňu uniesť. Všetko sa odohralo po tom, čo Soňu v pondelok skoro ráno našli ležať intoxikovanú pred nemocnicou na Antolskej v Petržalke.

Vyšetrovatelia obvinili z únosu Sone zdravotníka Iva P. V rozhodnutí o vzatí do väzby sú opísané detaily toho, čo všetko sa malo v osudnú noc stať, ako aj to, čo všetko sa podarilo pri prehliadkach vyšetrovateľom nájsť a zistiť. Z niektorých momentov naskakujú človeku zimomriavky. Keď ju zneužíval, bola totálne nadrogovaná.

Ľstivé vopred naplánované konanie

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroj: IG

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá