Využi čas efektívne a nauč sa cudzí jazyk vďaka populárnym online kurzom za znížené ceny

  • Patríš aj ty medzi zodpovedných Slovákov, ktorí sa v súčasnej situácii rozhodli zostať doma?
  • Využi tento čas vo svoj prospech a zlepši sa v cudzom jazyku alebo sa nauč nejaký nový, a to z pohodlia tvojho gauču
  • Svetovo uznávaná vzdelávacia platforma Udemy spustila výpredaj na veľké množstvo užitočných online kurzov
  • Kurzy, ktoré vedú skúsení lektori, sú momentálne dostupné za zlomky ich bežných cien
unsplash.com, pixabay.com
  • Patríš aj ty medzi zodpovedných Slovákov, ktorí sa v súčasnej situácii rozhodli zostať doma?
  • Využi tento čas vo svoj prospech a zlepši sa v cudzom jazyku alebo sa nauč nejaký nový, a to z pohodlia tvojho gauču
  • Svetovo uznávaná vzdelávacia platforma Udemy spustila výpredaj na veľké množstvo užitočných online kurzov
  • Kurzy, ktoré vedú skúsení lektori, sú momentálne dostupné za zlomky ich bežných cien

Len počas nasledujúcich pár hodín máš šancu zaobstarať si najpredávanejšie Udemy kurzy zamerané na cudzie jazyky, s ktorými sa môžeš posunúť o krok vpred. Kurzy, ktoré ešte včera stáli 200 eur, teraz kúpiš od necelých 12 eur.

Rozprávaj po taliansky za pár týždňov

Je len málo jazykov, ktoré sa môžeš naučiť tak rýchlo a jednoducho ako taliančinu. Tento kurz využíva inovatívne vyučovacie metódy, vďaka ktorým sa z úrovne začiatočníka rýchlo dostaneš na úroveň človeka, ktorý nemá problém dorozumieť sa v taliančine. Intenzita kurzu je pritom prispôsobená každému študentovi podľa jeho potrieb tak, aby vyťažil z online lekcií maximum. Ak si dnes tento kurz kúpiš, budeš mať k nemu neobmedzený prístup. Zľava zo 199,99 eur na 19,99 eur.

 

Španielčina je považovaná za jeden z najdôležitejších jazykov. Zisti, ako na ňu

Hodilo by sa ti kedykoľvek sa dorozumieť so španielsky hovoriacimi ľudmi po celom svete? Ak áno, tento kurz ti poskytne všetko potrebné, aby si sa bez problémov dorozumel a dohovoril kdekoľvek chceš. Naučíš sa správnu výslovnosť, porozumieť natívnym spíkrom, ale aj to, ako vyjadriť, čo práve potrebuješ v celom rade rôznych situácií. Zľava z 94,99 eur na 19,99 eur.

 

Nauč sa konečne plynule komunikovať v nemčine

Či už si úplný začiatočník, potrebuješ oprášiť vedomosti zo strednej školy alebo jednoducho nemáš čas navštevovať kurz nemčiny, tento online kurz je niečo pre teba. Pokrýva všetky 4 oblasti ako rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie po nemecky. Skvelým benefitom je, že môžeš ísť svojím vlastným tempom. Gramatiku a slovnú zásobu sa naučíš prostredníctvom textov a dialógov vychádzajúcich z každodenných životných situácií. Zľava zo 199,99 eur na 19,99 eur.

 

Chceš zvládať angličtinu na pokročilej úrovni? 

zdroj: pexels.com

Nauč sa všetky tipy, triky a pravidlá, vďaka ktorým budeš komunikovať ako native speaker. Tento kurz ťa posunie z úrovne stredne pokročilého na pokročilého. Kurz vedený profesionálnym lektorom s 12-ročnou praxou je odporúčaný všetkým tým, ktorí sa chystajú študovať v zahraničí v anglickom jazyku. Po absolvovaní kurzu oveľa jednoduchšie porozumieš nielen hovorenej angličtine, ale budeš sa cítiť istejšie aj v gramatike. Zľava zo 199,99 eur na 19,99 eur.

 

Nauč sa od základov jeden z najatraktívnejších jazykov sveta francúzštinu

Nevieš, kde začať s učením sa francúzštiny? Tento kurz je zostavený tak, aby sa z teba po pár lekciách stal človek, ktorý nemá problém bežne sa dorozumieť napríklad v Paríži. Pri začatí tohto kurzu nepotrebuješ žiadne predošlé znalosti čo i len jediného francúzskeho slovíčka. Kurz je rozdelený do niekoľkých lekcií, ku ktorým sa môžeš kedykoľvek vrátiť. Zľava zo 199,99 eur na 19,99 eur.

 

Začni s online štúdiom čínštiny a ovládni 65 % jazyka

zdroj: Unsplash

Na Slovensku sa len tak ľahko nedostaneš k štúdiu čínštiny. Mnoho ľudí o tom sníva, no len malé percento sa do štúdia naozaj pustí. Na to, aby si vedel viesť bežný dialóg v čínštine, nepotrebuješ roky navštevovať jazykové kurzy. Tento online kurz je zostavený tak, aby si čo najefektívnejšie zvládol tento svetovo dominantný jazyk. Vďaka kurzu sa zvládneš naučiť 350 čínskych znakov a mal by si porozumieť 65 % jazyka. Zľava zo 199,99 eur na 19,99 eur.

 

Zdroj: udemy.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech