Využi karanténu vo svoj prospech a získaj zlacnené kurzy, za ktoré by si inak platil stovky eur

  • Naučiť sa cudzí jazyk nebolo nikdy jednoduchšie
  • Dnes získaš jazykové online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny
  • Ponuka je limitovaná časom
lappp
pexels.com
  • Naučiť sa cudzí jazyk nebolo nikdy jednoduchšie
  • Dnes získaš jazykové online kurzy za zlomok ich pôvodnej ceny
  • Ponuka je limitovaná časom

Zvládni angličtinu lepšie ako väčšina

IELTS (skratka pre International English Language Testing System) je celosvetovo najpopulárnejšia skúška z anglického jazyka. Ročne sa pre tento test rozhodne viac než 2 milióny ľudí.

IELTS ti otvorí dvere – pomôže ti pri každodennom živote, štúdiu a práci kdekoľvek na svete. Viac než 9 000 inštitúcií, vrátane vládnych, akademických a personálnych, v 140 krajinách uznáva certifikát IELTS.

Podľa oficiálnych štatistík sa priemerné skóre „speakrov“ pohybuje pod úrovňou 6,5. Vďaka tomuto kurzu môžeš predbehnúť priemer a dostať sa na úroveň 7 a vyššie. IELTS sa stal jediným testom z anglického jazyka akceptovaným pre účely emigrácie, a to do všetkých krajín, kde je takýto test požadovaný. Zľava zo 159,99 eur na 19,99 eur.

Rozprávaj sebavedomo po poľsky

S týmto kurzom máš reálnu šancu sa stať sebavedomým rečníkom v poľskom jazyku. Pre Slovákov je práve poľština jedným z najpríbuznejších jazykov. Práve preto by ti nemalo jej štúdium zabrať veľa času.

Kurz zvládne aj úplný začiatočník. Už po prvej lekcii zvládneš použiť niekoľko kľúčových fráz z poľštiny. Návšteva Poľska po absolvovaní tohto kurzu by sa mala pre teba stať oveľa príjemnejšou. Zľava z 34,99 eur na 19,99 eur.

Nauč sa japonsky

Láka ťa japončina? Potom by ti nemal uniknúť tento kurz japončiny pre úplných začiatočníkov. Po jeho absolvovaní budeš ovládať japonské abecedy „hiragana“, „katakana“ a základne znaky (kanji). Ku kurzu dostaneš aj študijné materiály, vďaka ktorým sa naučíš správnu výslovnosť, ale aj to, ako v japončine písať.

 

„Výborný kurz. Veľmi mi pomohol pri učení sa Hiragany a Katakany. Je vhodný pre začiatočníkov a je ľahko pochopiteľný,“ hodnotí kurz Larissa.

Zľava z 89,99 eur na 19,99 eur. 

 

Kurz arabčiny pre začiatočníkov ale aj pokročilých

Ak si hľadal najpredávanejší kurz, vďaka ktorému zvládneš arabčinu, si na správnej adrese. Vďaka tomuto kurzu sa ti nebude tento jazyk zdať náročným a zvládneš sa ho naučiť tou najefektívnejšou cestou. Kurz je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorí už zvládajú arabčiny na úrovni 2 a 3.

Naučíš sa množstvo nových slovies, to ako urobiť perfektné vety bez gramatickej chyby a ako konverzovať na pokročilej úrovni. Na výučbu budeš mať k dispozícií PowerPoint prezentácie, videá a knihy vďaka ktorým všetko s prehľadom zvládneš. Zľava zo 199,99 eur na 19,99 eur.

 

Bestseller: Kurz Ruštiny pre začiatočníkov

Možno aj ty patríš medzi ľudí, ktorí sa vždy chceli naučiť ruštinu, no nikdy na to „nebol čas.“ Tento kurz ruského jazyka pre začiatočníkov už absolvovalo takmer 9-tisíc študentov z celého sveta. Kurz vedie skúsená a príjemná lektorka, ktorá ťa naučí hovoriť rusky s istotou v neformálnom prostredí, ale aj pri obchodnom rokovaní. Samozrejmosťou je získanie vedomostí o ruskej gramatike.

zdroj: pexels.com

„Relevantné a jasné vysvetlenie učiva, veľa dobrých praktických príkladov. Myslím, že je to naozaj dobrý kurz. Teším sa na pokračovanie,“ píše jeden z absolventov John Smith, Edinburgh, UK.

„Každá prednáška je dobre vysvetlená a zároveň sa Aline podarilo udržať ju zábavnú. Výborne!“ Max Bauer, Stuttgart, Nemecko.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech