Vznikla satirická stránka, ktorá si strieľa zo SMER-u. Ukazuje kauzy, rozbité nemocnice a Blahu

  • Na internete vznikla satirická stránka, ktorá humorne poukazuje na pôsobenie strany SMER-SD
  • Podobné stránky nie sú vôbec novinkou a vznikajú takmer pred každými voľbami
BeFunky-collage (3)
Ľuboš Blaha, TASR
  • Na internete vznikla satirická stránka, ktorá humorne poukazuje na pôsobenie strany SMER-SD
  • Podobné stránky nie sú vôbec novinkou a vznikajú takmer pred každými voľbami

Politické kampane jednotlivých strán sú na Slovensku rozbehnuté už tri mesiace pred voľbami v plnom prúde. Momentálne najsilnejšia strana SMER-SD aktuálne predstavila svoje nové logo. Bilbordy strany neukazujú jednotlivých lídrov, ale skôr sa zameriavajú na mladé rodiny a silný sociálny štát.

Ako to už býva zvykom, Slováci majú radi satiru, a tak prednedávnom vznikla satirická stránka, ktorá reaguje práve na stranu Smer.

Názov novýsmer.sk je doména registrovaná cez Websupport v novembri tohto roka. Stránka sa zameriava na kauzy SMER-u s dôrazom na kritiku a odkazy na jednotlivé prešlapy vládnej strany.

Bašternák, Počiatek a Kočner

Hlavné heslo stránky je: Nový Smer – Stále tí istí zlodeji. Satirický web humorne útočí aj na poslanca NR SR, Ľuboša Blahu, ktorého označili v kategórii pod „Chránenou dielňou.“

V ďalšej kategórii „Naša práca“ je zobrazená ružinovská nemocnica v schátranom stave, kauza s Monikou Jankovskou, ktorá sa zviditeľnila svojhou komunikáciou s Mariánom Kočnerom. Súčasťou kategórie je aj fotografia objímajúceho Roberta Fica s Milanom Mazurekom.

V sekcii „Naši ľudia“ sa nachádza Ladislav Bašternák, podozrivý z daňových podvodov, Ján Počiatek a z vraždy obžalovaný Marian Kočner.

Vo video sekcii je publikované video, na ktorom sa stretol Ján Počiatek s Dobroslavom Trnkom, kde diskutujú o Jánovi Slotovi, ako dokázal oklamať štát o 2 miliardy eur.

„Náš kamarát, kolega a dvojnásobný minister za SMER, Jano Strapatý Počiatek počas rokovania s generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom. To brucho v úvode je Brucho, náš oddaný podporovateľ,“ opisuje stránka video.

Pôvodné nové logo strany  je úlpne zmenené a znázorňuje presný opak. Satirické stránky pred voľbami nie sú na slovenskom internetovom trhu ničím výnimočným.

Už v minulosti, pred voľbami 2014, vznikla stránka pozoruhodnachrbtica.sk, ktorá ukazuje históriu strany SMER a jej prejonenia na vplyvných ľudí. Celá história je zobrazená v satirickej chrbtici v časovej postupnosti.

zdroj: novysmer.sk

zdroj: http://www.pozoruhodnachrbtica.sk/

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech