Web­Sup­port sa roz­ras­tá do Maďar­ska

Lukáš Gašparík jr. / 21. apríla 2015 / Lifehacking

Web­Sup­port, kto­rý je líd­rom na slo­ven­skom domé­no­vom a web­hos­tin­go­vom trhu dnes ozná­mil novú akvi­zí­ciu. Jed­ná sa o maďar­skú spo­loč­nosť Gyümölcs­tár­he­ly, kto­rá pôso­bí na trhu už od roku 2003.

 

 

Po tom ako sa postupne stal WebSupport lídrom na doménovom a webhostingovom trhu na Slovensku sa rozhodol expandovať. V priebehu posledných 3 rokov sa tak rozhodol poskytovať svoje služby už aj v Česku a Maďarsku. WebSupport dnes na svojej oficiálnej stránke potvrdil kolujúcu informáciu, presnejšie sa jedná o akvizíciu už existujúcej maďarskej webhostingovej spoločnosti Gyümölcstárhely. Táto spoločnosť pôsobí na maďarskom trhu už od roku 2003 a momentálne má 7 zamestnancov. Ako potvrdil sám zakladateľ WebSupportu Michal Truban, tak je rád, že aj v Maďarsku sa im podarilo nájsť toho správneho partnera, v spolupráci s ktorým by chceli zopakovať slovenský úspech WebSupportu aj na Maďarskom trhu.

"Táto akvizícia by mohla priniesť výhody aj pre Slovákov a to v podobe lacnejších domén, ale napríklad aj ešte väčšej starostlivosť o našich zákazníkov, v čom Gyümölcstárhely vyniká", napísal Michal Truban.

 

 

 

zdroj: websupport.sk/blog

Pridať komentár (0)