WebSupport sa rozrastá do Maďarska

Lukáš Gašparík jr. / 21. apríla 2015 / Lifehacking

WebSupport, ktorý je lídrom na slovenskom doménovom a webhostingovom trhu dnes oznámil novú akvizíciu. Jedná sa o maďarskú spoločnosť Gyümölcstárhely, ktorá pôsobí na trhu už od roku 2003.

 

 

Po tom ako sa postupne stal WebSupport lídrom na doménovom a webhostingovom trhu na Slovensku sa rozhodol expandovať. V priebehu posledných 3 rokov sa tak rozhodol poskytovať svoje služby už aj v Česku a Maďarsku. WebSupport dnes na svojej oficiálnej stránke potvrdil kolujúcu informáciu, presnejšie sa jedná o akvizíciu už existujúcej maďarskej webhostingovej spoločnosti Gyümölcstárhely. Táto spoločnosť pôsobí na maďarskom trhu už od roku 2003 a momentálne má 7 zamestnancov. Ako potvrdil sám zakladateľ WebSupportu Michal Truban, tak je rád, že aj v Maďarsku sa im podarilo nájsť toho správneho partnera, v spolupráci s ktorým by chceli zopakovať slovenský úspech WebSupportu aj na Maďarskom trhu.

„Táto akvizícia by mohla priniesť výhody aj pre Slovákov a to v podobe lacnejších domén, ale napríklad aj ešte väčšej starostlivosť o našich zákazníkov, v čom Gyümölcstárhely vyniká“, napísal Michal Truban.

 

 

 

zdroj: websupport.sk/blog

Pridať komentár (0)