YouTube zrušil oficiálny kanál Harabinovej strany Vlasť

  • S najväčšou pravdepodobnosťou je hlavným dôvodom porušenie pravidiel internetovej platformy
  • Bližšie informácie momentálne nie sú známe
  • Po ich zistení budeme správu aktualizovať
BeFunky-collage-3
Štefan Harabin (TASR)
  • S najväčšou pravdepodobnosťou je hlavným dôvodom porušenie pravidiel internetovej platformy
  • Bližšie informácie momentálne nie sú známe
  • Po ich zistení budeme správu aktualizovať

Portál Infosecurity, ktorý sa venuje výlučne analyzovaniu hrozieb v stredoeurópskom priestore dnes podvečer na sociálnej sieti Facebook informoval, že YouTube zrušil kanál strany Vlasť, ktorej lídrom je Štefan Harabin.

YouTube zrušil kanál strany Vlasť.

Gepostet von Infosecurity.sk am Donnerstag, 20. Februar 2020

Napriek tomu, že s najväčšou pravdepodobnosťou bolo hlavným dôvodom porušenie niektorých pravidiel, bližšie informácie momentálne nie sú známe. Po ich zistení budeme správu aktualizovať. Na internetovej platforme sa však stále nachádzajú viaceré neoficiálne kanály.

Podľa Hnonline to však nie je prvýkrát, keďže Harabinovi internetová platforma zablokovala jedno z videí už v roku 2018. YouTube kanál bol založený pred približne troma rokmi a v súčasnosti ho predstavitelia strany využívali na propagačné videá strany, ale aj jednotlivých kandidátov.

Aktualizované (21.02.2020, 09:00)

Denník N uvádza, že dnes ráno bol kanál Harabinovej strany Vlasť znová obnovený. „Účet bol zrušený, pretože sme dostali niekoľko sťažností tretej strany na porušenie autorských práv v súvislosti s materiálom, ktorý uverejnil tento používateľ,“ informoval Denník N, ktorý o vyjadrenie požiadal priamo YouTube.

Podľa nich však zatiaľ nie je jasné, či Štefan Harabin bude potrestatý a taktiež ani to, či mu môže hroziť ďalšie zrušenie účtu.

Zdroje: Infosecurity, strategie.hnonline.sk, DenníkN

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK