Z Bratislavy do Dunajskej Stredy a Komárna úplne zadarmo. Pozri, akú akciu chystá RegioJet

  • RegioJet sa aj tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility
  • Počas celej soboty 21. septembra budú žlté vlaky na najvyťaženejšej linke S70 z Bratislavy do Kvetoslavova, Dunajskej Stredy a Komárna voziť všetkých cestujúcich úplne zadarmo
  • RegioJet sa aj tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility
  • Počas celej soboty 21. septembra budú žlté vlaky na najvyťaženejšej linke S70 z Bratislavy do Kvetoslavova, Dunajskej Stredy a Komárna voziť všetkých cestujúcich úplne zadarmo

RegioJet sa zapája do Európskeho týždňa mobility. Cestujúcim chce predviesť výhody alternatívnej železničnej dopravy, a preto bude počas celej soboty na najvyťaženejšej linke medzi Bratislavou, Dunajskou Stredou a Komárnom voziť úplne zadarmo. Vlaky môžu využiť aj obyvatelia Bratislavy v rámci dopravy po meste.

Súkromný dopravca RegioJet sa aj tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility. Počas celej soboty 21. septembra budú žlté vlaky na najvyťaženejšej linke S70 z Bratislavy do Kvetoslavova, Dunajskej Stredy a Komárna voziť všetkých cestujúcich úplne zadarmo,“ informoval tlačový hovorca RegioJet Aleš Ondruj.

RegioJet chce verejnosti predviesť výhody alternatívnej a ekologickej formy dopravy oproti cestovaniu autom a prilákať na železnicu ďalších potencionálnych cestujúcich. Cestujúci si na stanici nemusia kupovať žiadne cestovné lístky, stačí im len nasadnúť do žltého vlaku a odviezť sa.

A máme tu ďalší z našich skvelých vlakových tímov. 🚆 Kto z vás mal to šťastie cestovať so sympatickou partičkou pod vedením teamleaderky 🙋 Jany? #zozivotastevarda

Gepostet von RegioJet SK am Mittwoch, 18. September 2019

Bezplatný rodinný výlet do Komárna alebo vlakom za kúpaním

Verejnosti sa tak naskytá príležitosť, zadarmo si spraviť výlet a spoznať napr. historické Komárno, mesto, ktoré leží na území dvoch štátov a je preslávené svojim unikátnym Nádvorím Európy či historickým Alžbetiným mostom.

Cesta z Bratislavy do Komárna trvá približne 2 hodiny. Tí, ktorí sa budú chcieť zrekreovať, však môžu vystúpiť aj skôr v stanici v Dunajskej Strede alebo vo Veľkom Mederi, kde môžu prežiť deň s rodinou na obľúbených termálnych kúpaliskách.

zdroj: TASR

Na trase jazdia aj poschodové vozne

Počet cestujúcich na trase Bratislava – Dunajská Streda – Komárno neustále rastie. Za prvý polrok tu vlaky RegioJet prepravili rekordných 2,3 milióna cestujúcich, čo je v porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka o 50 % viac.

Hlavnými dôvodmi pokračujúceho nárastu počtu cestujúcich sú rast počtu obyvateľov v nových rezidenčných oblastiach v obciach Žitného ostrova a tiež vstup RegioJetu do Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji.

V neposlednom rade množstvo cestujúcich dáva prednosť vlakom pri ceste do práce či späť z dôvodu rekonštrukcie a výstavby cestných komunikácií na príjazde do Bratislavy.

Od pondelka 16. septembra 2019 vlakový dopravca RegioJet nasadil na vybrané vlakové spoje na tejto trase dvojposchodové vozne. Súpravy zostavené z poschodových vozňov zvýšili prepravnú kapacitu najvyťaženejších spojov jazdiacich v rannej a popoludňajšej špičke.

NA LINKE S70 ZAČÍNAJÚ JAZDIŤ POSCHODOVÉ VLAKYZlomový okamih pre trasu Bratislava – Komárno! Sľubované poschodové…

Gepostet von RegioJet SK am Sonntag, 15. September 2019

Zdroj: RegioJet

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech