Za cenu 3 masiel môžeš na Slovensku získať vedomosti, ktoré ti zaručia kariérny, či osobný posun

  • Nie každý deň sa ti naskytne príležitosť, kedy za cenu pár kociek masla môžeš získať svetovo uznávané online kurzy. Počas limitovaného času sú na vzdelávacej platforme Udemy dostupné za zlomok ich pôvodnej ceny, tak to nepremeškaj.
udemy
unsplash.com
  • Nie každý deň sa ti naskytne príležitosť, kedy za cenu pár kociek masla môžeš získať svetovo uznávané online kurzy. Počas limitovaného času sú na vzdelávacej platforme Udemy dostupné za zlomok ich pôvodnej ceny, tak to nepremeškaj.

Na zníženie ceny nezabudni zadať kód: AUG103USN

 

Získaj certifikáciu PMP® a staň sa profesionálnym projektovým manažérom

PMI (Inštitút projektového manažmentu) je najväčšia nezisková členská organizácia vo svete, združujúca špecialistov v oblasti projektového manažmentu. PMI si získala meno vo svete svojimi celosvetovo prijatými štandardmi, certifikačným programom a možnosťami profesijného rozvoja.

PMP® je považovaná za najdôležitejšiu certifikáciu pre projektových manažérov. Je svetovo uznávaná a veľmi žiadaná. PMP® je dôkazom tvojich skúseností, vzdelania a schopnosti viesť, správne nasmerovať a úspešne zavŕšiť projekty. Dnes sa na ňu pripravíš za 10 eur.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Nauč sa po švédsky

Švédčinou hovorí  viac ako 9 miliónov ľudí. Týmto jazykom sa hovorí vo Švédsku a na Ålandoch a je druhým úradným jazykom vo Fínsku. Okrem toho je švédčina jedným z úradných jazykov Európskej únie a je vzájomne zrozumiteľná predovšetkým s nórčinou a tiež s dánčinou. V dnešnej dobe ide o prestížny jazyk, ktorý ovláda len malé percento Slovákov. Absolvuj tento kurz a začni svoje prvé konverzácie vo švédčine.

Zľava zo 45 € na 10 €

 

Získaj certifikát Microsoft špecialistu pre Azure

Microsoft Azure je bezpečné úložisko pre dáta a aplikácie, ktoré umožňuje využívať HW a SW infraštruktúru bez starostí o ich správu formou služby. Microsoft Azure je teda kompletná platforma pre cloudové riešenia. Pomáha rýchlo vytvárať, nasadzovať a škálovať aplikácie, a tak ich naplno prispôsobovať tvojim aktivitám.

Ak chceš do podrobna vedieť, čo sa za touto platformou skrýva, máš jedinečnú možnosť. Po absolvovaní tohto kurzu dostaneš certifikáciu Microsoft Specialist: Architecting Microsoft Azure Solutions.

Zľava zo 150 € na 10 €

 

Ovládni svoju myseľ: Využi neurovedu pre svoj osobný rozvoj

Práve sa pozeráš na svetovo najpredávanejší kurz postavený na princípoch z neurovedy. Po tomto kurze pochopíś, ako vďaka zákonom z neurológie získaš kontrolu nad sebou samým.Objavíš fascinujúci NBA alebo neurokognitívny a behaviorálny prístup. Tento inovatívny a multidisciplinárny prístup sa zrodil už pred 25 rokmi vďaka podrobnému vedeckému výskumu.

Spája pritom oblasť neurovedy, sociálnu psychológiu a behaviorálnu vedu. Z tohto mixu následne vychádza jedinečná teória poskytujúca jedinečný pohľad do fungovania ľudského správania a mysle. Kto by mohol byť v tejto oblasti fundovanejším lektorom ako samotný riaditeľ Institute of Neurocognitivism, presne podľa neho je tento kurz navrhnutý.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Nauč sa pracovať v Adobe Illustrator ako profesionál

V každej z lekcií, z ktorých pozostáva online kurz, sa naučíš triky ako efektívne pracovať v  tomto výkonnom vektorovom programe na tvorbu obrázkov. Adobe Illustrator je pritom základom pre každého profesionálneho dizajnéra. Ak chceš niečo vo svete dizajnu dosiahnuť, s týmto programom by si mali byť najlepší kamarát.

Zľava z 95 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech