Za jazdu s Taxify zaplatíš o 50 % menej ako doteraz

  • Zdieľaná jazda bude znova o niečo dostupnejšia.
ai
facebook.com/taxify
  • Zdieľaná jazda bude znova o niečo dostupnejšia.

Taxify je taxi službu, ktorá má korene v Estónku, jej zakladateľom je mladý Markis Villig, ktorý spoločnosť založil ako 23-ročný v roku 2013. Odvtedy spoločnosť expandovala do 15 krajín a 21 miest Európy.

Celkovo Taxify obslúžila už viac ako milión zákazníkov a má viac ako 20.000 zaregistrovaných vodičov. Služba pritom konkuruje Uberu nie len kvalitou, ale aj cenou. Cez Taxify sa môžeš odviesť o 5 % lacnejšie ako Uberom.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: screenshot/taxify.com

Zároveň sa v prípade Taxify bavíme o pohyblivej taxe, ktorá nikdy neprekročí ani v tej najväčšej špičke 1,5-násobok regulárneho cestovného. Šoférom Taxify sa môže stať každý, kto sa zmestí do mantinelov požiadaviek, ako sú čistý register trestov, evidenčná karta vodiča a účasť na školení. Automobil musí byť minimálne štvormiestny a nesmie byť starší ako desať rokov. Aplikácia funguje na rovnakom princípe ako Uber, vložíte do nej svoje platobné informácie a všetko bude prebiehať online.

Keďže zdieľaná jazda sa v Bratislave (a vo svete) stáva čoraz populárnejšou formou dopravy, Taxify sa rozhodol počas najbližších dvoch týždňov prísť s 50 % zľavou na všetky jazdy, aby si pohodlný a ekonomicky atraktívny model prepravy mohli vyskúšať všetci cestujúci. Zľava vo výške 50 % z jazdného bude platná od 23. októbra do 5. novembra 2017.

Aplikácia Taxify je dostupná pre Android, iOS aj Windows Mobile.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech