Za kvalitnými burgrami z tejto bratislavskej reštaurácie sa iba pár mesiacov po otvorení idú zákazníci potrhať

  • Corleone Burgers & Co. sa na bratislavskej burgrovej scéne určite nestratí.
  • Corleone Burgers & Co. sa na bratislavskej burgrovej scéne určite nestratí.

Juraj Bučko založil na bratislavskom Kamennom Námestí reštauráciu Corleone Burgers & Co. iba v máji tohto roka. Rozhodnutie založiť novú burgráreň bolo založené najmä na tom, že cítil v Bratislave dopyt po kvalitných burgroch. A očividne sa nemýlil. Onedlho po otvorení si jeho burgre ľudia všimli a obľúbili.

“Stavili sme na také kombinácie burgrov, ktoré sme nenašli u konkurencie. Ľudia ich skúšajú rad za radom. Denne predáme zhruba 50-60 jedál. Asi najväčší úspech bol keď ku nám prišiel zahraničný turista, ktorý chodí po svete a tvrdil, že burgre skúša všade vo svete. Povedal nám, že lepší jedol iba v Brazílii,” povedal Juraj Bučko pre HNtelevíziu.

V Corleone Burgers nájdeš 16 druhov burgrov dostupných aj v bezlepkových variantách. Okrem toho ti tu spravia aj BBQ krídelká, či šaláty. Samozrejmosťou sú čapované pivá, ako napríklad Krušnohor. Celý podnik je koncipovaný ako pocta filmu Krstný otec, čo naznačuje aj jeho názov.

“Pre mňa je tento film perlou svetovej kinematografie a preto som si ho zvolil ako inšpiráciu pri tvorbe interiéru a dizajnu.” povedal Juraj Bučko pre HNtelevíziu.

Reštaurácia je pár mesiacov od svojho vzniku úspešná, no podľa Juraja Bučka sa dnes na gastre nedá rýchlo zbohatnúť. Svoj biznis vníma viac ako záľubu. Plánuje ho rozšíriť aj do ostatných častí Bratislavy.

“Chystáme sa otvoriť aj pobočku v Petržalke. V priebehu tohto roku by sme chceli upraviť jeden priestor, ku ktorému sme sa dostali a v priebehu budúceho roka by sme tam chceli otvoriť novú väčšiu pobočku,” povedal Juraj Bučko pre HNtelevíziu.

Dobrých burgrov nie je nikdy dosť a je skvelé, že vznikajú podniky, ktoré si naozaj nechávajú záležať na tom, aby to robili kvalitne. Corleone Burgers určite vyskúšaj a presvedč sa sám. My tomuto sympatickému podniku držíme palce.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech