Zabudni na predražené Chorvátsko. Za tú cenu teraz môžeš mať dovolenku na exotických Maldivách

  • Maldivy sú jedným z najkrajších dovolenkových miest na svete
  • Zisti, za akú výhodnú cenu si tam teraz môžeš užiť dovolenku
Pláž a dievča robí fotografiu
Ilustračný obrázok Unsplash/Charlie Robert, Pixabay/881936
  • Maldivy sú jedným z najkrajších dovolenkových miest na svete
  • Zisti, za akú výhodnú cenu si tam teraz môžeš užiť dovolenku

Maldivy sú jedným z najkrajších miest na svete s úchvatnými plážami, koralovými útesmi a tyrkysovou vodou. Tento ostrovný raj ponúka turistom z celého sveta mnoho aktivít a zážitkov. Ide o jedno z najpopulárnejších turistických miest v Ázii, kde si môžeš užiť jedinečný ostrovný zážitok a súčasne relaxovať v pohodlí luxusných rezortov.

Táto populárna turistická destinácia je v hľadáčiku mnohých vášnivých dovolenkárov, no cena za letenky a ubytovanie sa mnohokrát pohybuje vo vysokých sumách. Teraz máš však jedinečnú šancu užiť si tento ostrovný raj aj za mimoriadne nízku cenu. 

Ostrovný raj

Mnoho turistov navštívi Maldivy kvôli ich nekonečným a nádherne čistým plážam. Väčšina ostrovov na Maldivách má bledý piesok a tyrkysovú vodu, ktorá je ideálna na plávanie, šnorchlovanie alebo potápanie.

Morský svet ponúka neuveriteľné množstvo farebných rýb, žralokov, delfínov a koralových útesov, ktoré sú jednými z najkrajších na svete. Na Maldivách sa nachádza aj množstvo miest, kde si môžeš prenajať loď a vydať sa na rybárčenie alebo na prehliadku okolitých ostrovov.

Okrem pláží a morského sveta sú Maldivy známe aj svojimi luxusnými rezortmi a exotickou kuchyňou. Väčšina rezortov sa nachádza na vlastných súkromných ostrovoch a ponúka neobmedzený prístup k plážam, bazénom a rôznym zábavným aktivitám. Na Maldivách nájdeš tiež množstvo reštaurácií s exotickou kuchyňou, ktoré ponúkajú čerstvé ryby a morské plody.

Aj keď sú Maldivy známe ako luxusné miesto pre turistov, krajina sa stále snaží zachovať si svoju kultúru a tradície. Množstvo ostrovov má tradičné dediny, kde si môžeš pozrieť miestnych obyvateľov pri ich každodenných činnostiach a ochutnať ich kuchyňu. Ostrovy tiež ponúkajú turistom aj historické pamiatky, ako napríklad staré múzeá a mešity.

Výhodná letenka a zájazd od cestovky za ultra nízku cenu

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: FB/Maledivy INAK, FB/Letenky za babku PLUS, maldivy.sk

Najnovšie videá

Trendové videá