Záleží ti, aký fotobox budeš mať na svojej párty. Tento si chvália aj známe tváre

  • FunFace fotobox je štýlový, s čistým dizajnom a bol navrhnutý tak, aby bol flexibilný a zároveň robil kvalitné fotografie, ktoré ti vytlačí do 7 sekúnd
  • Disponuje dotykovou obrazovkou, na ktorej môžeš sledovať svoje fotky počas fotenia a následne si ich poslať na mail alebo zdielať na sociálnych sieťach
Zdroj: Funface
  • FunFace fotobox je štýlový, s čistým dizajnom a bol navrhnutý tak, aby bol flexibilný a zároveň robil kvalitné fotografie, ktoré ti vytlačí do 7 sekúnd
  • Disponuje dotykovou obrazovkou, na ktorej môžeš sledovať svoje fotky počas fotenia a následne si ich poslať na mail alebo zdielať na sociálnych sieťach

Funface je prístroj, ktorý funguje ako selfie fotobúdka. Lenže bez búdky. Stroj tým pádom nezaberá veľa miesta a keď si ho prenajmeš, dostaneš k nemu skúseného zamestnanca, ktorý ti s jeho manipuláciou pomôže.

Ide o foto-digitálnu novinku, prvú na Slovensku. FunFace fotobox je štýlový, s čistým dizajnom a bol navrhnutý tak, aby bol flexibilný a zároveň robil kvalitné fotografie, ktoré ti vytlačí do 7 sekúnd. Fotobox disponuje dotykovou obrazovkou, na ktorej môžeš sledovať svoje fotky počas fotenia a následne si ich poslať na mail alebo zdielať na sociálnych sieťach.

Súčasťou balíka sú aj zábavné rekvizity a fotopozadie podľa vlastného výberu. Fotobox je vhodný na všetky druhy akcií svadby, firemné večierky, stužkové, výstavy a veľtrhy alebo akékoľvek iné akcie.

zdroj: Funface

Bližšie informácie pre StartitUP poskytol zakladateľ firmy Karol Malý.

Ako fotobox vyzerá?

FunFace fotobox je priestorovo nenáročný, úplne v pohode nám stačí 3×3 m podlahovej plochy. Náš fotobox ma jedinečný dizajn, ktorý sme navrhovali spolu z dizajnérom tak, aby sa hodil na každú príležitosť.

Čím je odlišná od klasických fotobúdiek?

FunFace je na rozdiel od ostatných fotobúdiek náš vlastný výrobok „made in Slovakia“. Navrhli sme si svoj originálny dizajn, naprogramovali software, nainštalovali profesionálnu tlačiareň, fotoaparát pre najvyššiu kvalitu fotografií, dotykové obrazovky, štúdiový blesk a vznikol prvý fotobox na Slovensku.

Na rozdiel od konkurencie, ktorá využíva len 1 tablet, my máme 2 dotykové obrazovky: jednu z prednej časti fotoboxu, na ktorej sa hostia počas fotenia vidia, a zo zadnej časti fotoboxu je druhá obrazovka, ktorá umožní okamžitý výber nafotených fotografii a urýchľuje tak celkový priebeh fotenia.

zdroj: Funface

Fotobox sme postupne zdokonalovali a vylepšovali. Pridali sme mu napríklad teleskopicky nezastaviteľné nohy, ktoré sa ovládajú jednoducho aj cez mobil, vďaka čomu vieme výšku fotoboxu prispôsobiť pre malých aj veľkých.

Aktuálne máme za sebou nafotených viac ako 2 200 akcii za 5 rokov existencie a to primárne na slovenskom trhu, no boli sme už aj u bratov Čechov, v Rakúsku, Maďarsku, Nemecku aj Poľsku.

Môže si zákazník vybrať fotostenu a rekvizity?

Áno, na výber ponúkame z viac ako 80 tematických pozadí, a stovky rekvizít, nápisové tabuľky, okuliare, parochne, klobúky, fúzy a pusinky na paličkách ako aj tabuľky na písanie kriedou.

zdroj: Funface

Z akých má na výber?

Klienti si vedia vybrať z našich pozadí na každú príležitosť – svadba, oslava, vianočný večierok, ples. K dispozícii máme aj viac ako 35 tematických balíkov rekvizít, ako napríklad movie night, summer party, western, eco, rock&roll, hippie, slovenské a mnohé ďalšie.

Klientovi vieme vyjsť v ústrety, kreativite sa medze nekladú a veľmi radi vyrobíme pozadie ako aj rekvizity na mieru podľa zadania klienta a v súlade s tematikou eventu.

Kto si prevažne objednáva fotobúdku?

Našou hlavnou klientelou sú agentúry, alebo priamo firmy pre ich konkrétne eventy. Ďalej samozrejme veľký kus koláča odkusnú každý rok (primárne od mája do októbra) svadby a tretím segmentom sú narodeninové oslavy a rôzne iné party.

Máme za sebou už desiatky celebritných akcií, ako aj množstvo akcií pre veľké medzinarodné korporácie. No mňa osobne, ako bývalého športovca, potešili a veľkým zážitkom boli svadby pre Gáborikovcov, Sekerovcov, Viedenských a Pánikovcov.

zdroj: Funface

Líšia sa nejak fotoboxy?

Fotobox bol našim prvým „baby“ s ktorým sme prerazili na slovenskom trhu. Ide o už známe zariadenie, o ktoré je veľký dopyt ako na firemné eventy, tak aj na súkromne oslavy a svadby.  Po čase sme sa rozhodli rozšíriť naše portfolio, avšak stále sme chceli ostať pri fotení , ktoré bude spojené so zábavou, len v novom „kabáte“ a tak prišiel na svet nový produkt -fotozrkadlo. Princíp fotenia ostáva rovnaký, no pohrali sme sa s dizajnom. Ide na pohľad o luxusnejšie a elegantnejšie prevedenie vhodné najmä na plesy, eventy, atď. Hostia sa vidia vo veľkom zrkadle a vychytávkou je aj fotenie na výšku – lebo ktorá dáma nechce mat z plesu pamiatku na svoj outfit?

Ďalším našim produktom, ktorý nasledoval, bol Grafitti Wall, ktorý nie je klasickým fotoboxom. Po odfotení sa fotka zobrazí na 65“ dotykovej obrazovke, kde prichádza na rad kreativita jednotlivcov. K ponuke majú hostia široký výber elektronických rekvizít od klasických fúzov a okuliarov, až po kreslenie obrázkov a textov prstom.

zdroj: Funface

Lookup and Smile! bol netradičnou požiadavkou nášho klienta, no my sme sa nezľakli a výzvu prijali. Zariadenie, ako aj všetky ostatné, sme vyrobili na mieru s upraveným softwarom pre tento typ fotenia. Už z názvu, resp. jeho prekladu vypovedá, čo má hosť urobiť: Pozri hore a usmej sa! Fotí sa teda netradične – z vtáčej perspektívy.

U všetkých produktov ponúkame tlač obrandovaných fotografii, samozrejmosťou je aj posielanie fotiek na mail a následné odovzdanie zaheslovanej kompletnej galérie fotografii.

Kto za projektom stojí?

Idea celého projektu sa u mňa zrodila počas ukončenia vysokej školy, kedy som veľa cestoval a inšpiroval sa na zahraničnom trhu klasickou fotobúdkou z podchodov. Nápad som postupne vylepšil a vytvorili sme open-spaceový koncept zábavného fotenia. Hovorím už v množnom čísle, lebo na tomto projekte som postupne začal spolupracovať s viacerými profesionálmi vo svojom obore (IT, dizajn a elektrotechnika).

zdroj: Funface

Zdroj: Funface

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech