Zamestnávateľ snov, ktorý posunul odmeňovanie zamestnancov na nový level

  • Štedrosť indického magnáta je naozaj výnimočná a 13. výplata je oproti jeho darom len vreckové.
collage
pinterest.com
  • Štedrosť indického magnáta je naozaj výnimočná a 13. výplata je oproti jeho darom len vreckové.

Poznáme to všetci. To tešenie sa na výplatu, i keď to je vo veľa prípadoch stále tá istá čiastka na začiatku mesiaca. Privilégium dostávať prémie nemá každý, ale nejaké to euríčko naviac nikdy neuškodí. Hlavne pred Vianocami. Alebo pred dovolenkou. Alebo hocikedy. Magnát Savji Dholakia je jeden z tých, ktorí si cenia dobrú prácu. Na svojich zamestnancoch v Hari Krishna Exports rozhodne nešetrí a neváha kráľovsky odmeniť výkony, ktoré si to zaslúžia.

zdroj: pinterest.com

Spôsob, akým magnát odmeňuje svojich zamestnancov je bezpochyby úžasnou motiváciou. Každý zamestnanec totižto vie, že dosahovať skvelé výsledky a excelovať vo svojej práci sa naozaj vyplatí. Už neraz sa totižto stalo, že za dosiahnutie firemných cieľov daroval Dholakia auto alebo byt. Dokopy bolo zamestnancom rozdaných už 400 bytov a 1260 áut v hodnote až 6,8 milióna eur. Samozrejme očakáva, že skvelé výsledky budú pokračovať.

zdroj: pinterest.com

Takáto motivácia je nielen úspešná, ale aj praktická – zamestnanci sa nemusia obávať, že budú spať pod mostom či pôjdu peši do práce.

zdroj: hindustantimes.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech