Zapoj sa do súťaže Slovak University Startup Cup 2018 a vyhraj atraktívne ceny

 • Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2018 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.
archív Slovak Startup Cup
 • Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2018 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.

Zároveň im to má pomocť pri transformácii ich inovatívnych riešení do reálneho podnikania.  Študentské startupy s najvačším potenciálom vyberie komisia zložená zo skúsených, úspešných podnikateľov, ako aj zástupcov našich reklamných partnerov, mediálnych partnerov ako aj spolupracujúcich organizácií.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: archív Slovak startup cup
 • Komisia vyhodnotí pať najlepších študentských startupov podľa jednotlivých kategórií:
  a) Veda, medicínske technológie
  b) Informačné technológie, mobilné technológie, web
  c) Priemyselné technológie, technické riešenia, robotika
  d) Životné prostredie, zelené technológie
  e) Otvorená kategória pre ostatné nápady
  Z týchto 5 víťazov jednotlivých kategórií, ktorí budú vyhlásení a odmenení na slávnostnom evente  vyberie absolútneho víťaza, ktorý bude reprezentovať Slovensko na celosvetovej súťaži University Startup World Cup 2018 v októbri v Kodani.
 • Strávi tu pať dní spojených s top mentoringovým programom, s možnosťou networkingu so študentskými startupmi z celého sveta ako aj s možnosťou prezentácie svojho startupu pred európskymi finančnými investormi.
 • Novinkou bude udelenie špeciálnych cien TV JOJ za marketingovú stratégiu startupu a inovatívne prezentačné video pre startup. Víťazi oboch špeciálnych cien budú odmenení marketingovou kampaňou v hodnote 5000,-EUR na sociálnych sieťach TV JOJ.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: archív Slovak Startup Cup

Viac informácií nájdeš na www.studentstartup.sk. Uzávierka prihlášok je 31.5. 2018

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK