Zariaďte si relaxačný kút v sprche

Snímka obrazovky 2021-06-02 o 16.55.52
Hansgrohe

Každý z nás sníva občas o tom, ako rád by si večer doprial relaxačný kúpeľ vo vani. Bohužiaľ nie vo všetkých kúpeľniach sa taká vaňa nachádza. Ale nezúfajte! V nasledujúcom článku nájdete niekoľko spôsobov ako z obyčajného sprchovania vytvoriť relaxačný zážitok.

Stáť na daždi ešte nikdy nebolo príjemnejšie – PowderRain

Kúpeľňa je vašou osobnou oázou pohody, miestom, kde je relaxácia úplnou prioritou. Predstavte si, že vás vo sprche zahalia od hlavy až po päty veľmi jemné mikrokvapky  – celostný pôžitok, ktorému sa nič nevyrovná. Presne to ponúkajú sprchové sety Hansgrohe s prúdom PowderRain. Tento druh prúdu je v rôznej intenzite vedený zo šiestich malých otvorov, vďaka čomu je sprchovanie omnoho príjemnejšie. Doslova vám objíme do vodnej náruče. PowderRain je súčasťou sprchových setov napríklad v sérii Rainfinity alebo Raindance S.

GROHE AquaSymphony

Hľadáte niečo naozaj výnimočného? So sprchou AquaSymphony každý deň zažijete cestu do iného sveta. Sveta, v ktorom vám podmanivá súhra svetiel, vody a tónov hudby pomôže načerpať energiu a osviežiť myseľ. Sprcha disponuje šiestimi režimami prúdov, od drobných kvapôčok, ktoré vašu kožu jemne pohladia, až po vodopád, ktorý odplaví všetky vaše starosti.

Masážne sprchové hlavice

Sprchové sety sú ideálnou voľbou, pretože ich súčasťou je sprchová batéria, ručná sprcha aj horná sprcha. Pri výbere myslite nielen na materiál, design a kvalitu sprchovacieho setu, ale tiež na jeho použité technológie a sprchové prúdy. Niektoré sprchové prúdy s istotou nahradia starostlivosť skúseného maséra.

GROHE Massage spray

Pulzujúci režim prúdu Massage spray vás ráno prebudí, dodá vám energiu a povzbudí vaše zmysly. Naopak večer odmení vaše telo po náročnom dni. Ak hľadáte skutočne stimulujúcu sprchu, potom je pre vás silný prúd režimu Massage Spray ideálnou voľbou.

GROHE Bokoma spray

Bokoma spray je naozaj inovatívnou technológiou, výrobca GROHE si ju dokonca nechal patentovať. Tento prúd je zložený z ôsmych dynamických dýz, ktoré spoločne vytvárajú rotujúci vodný lúč. Sú navrhnuté tak, aby simulovali pocit ako by sa vás dotýkal profesionálny masér a pomáhal vám uvoľniť napätie vo svaloch. Tento spôsob masáže je natoľko prínosný, že ho ku svojej práci využívajú aj popredný kúpeľný terapeuti a športoví tréneri. Zaujímavosťou je, že sa výrobca nechal inšpirovať storočnou tradíciou austrálskych domorodcov.

GROHE Triomassage spray

Nemôžete si vybrať? Máme pre vás jednoduché riešenie! Zvoľte sprchový prúd Triomassage spray. Kombinuje totiž režim Bokoma Spray a Massage. Vychutnajte si trojitú uvoľňujúca masáž, ktorej sa vyrovná len máločo! Triomassage spray ponúkajú napríklad sprchové sety GROHE Rainshower SmartControl.

Máme pre vás aj typ na záver! Nájdite to správne mydlo či kvalitný sprchový gél, pustite si príjemnú hudbu a nechajte sa rozmaznávať svojím obľúbeným prúdom. Nakoniec môžete pre ešte lepší pocit aplikovať telový olej. Domáce kúpele sú razom na svete!

zdroj: Hansgrohe
 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech