Zarobíš takmer 2 000 eur a prispejú ti na tetovanie. Kultový bratislavský podnik hľadá nových zamestnancov

  • Urban House v centre mesta chce presvedčiť ľudí, že v gastre sa oplatí pracovať aj počas pandémie
  • Nových ľudí láka na množstvo benefitov a slušné platy
ut
Urban House
  • Urban House v centre mesta chce presvedčiť ľudí, že v gastre sa oplatí pracovať aj počas pandémie
  • Nových ľudí láka na množstvo benefitov a slušné platy

Urban House na Laurinskej ulici v Bratislave už roky ponúka koncept posedenia pri kvalitnej káve, pive, dobrom víne, koláčoch, a to s naozaj vyberanou hudobnou selekciou. Po roku pandémie sa opäť pripravuje otvoriť svoje brány naplno.

Rok zatvorenia jeho tím využil na vylepšenie vybavenia a priestoru. Teraz do svojich radov hľadá aj človeka, ktorý miluje kávu, dobré jedlo a chce pracovať so špičkovými barmanmi a kuchármi.

Otvorená je pozícia Floor manažéra, malo by ísť o človeka, ktorý je vodcom, pozná svojich ľudí a vie ich zorganizovať. Bude musieť ustáť aj prílev turistov či víkendové zmeny.

Za minimálne 1200 eur mesačne v čistom budeš viesť viac ako 20-členný tím a budeš mať zodpovednosť za plynulý chod prevádzky. V tvojich rukách bude vedenie, motivovanie a aj hodnotenie personálu. Nevyhneš sa ani komunikácii s dodávateľmi, objednávanie tovaru či školeniu nových zamestnancov.

Konečne tu máme piatok 😊 Príďte si ho k nám poriadne užiť 🖤 Skvelé jedlo, chutné drinky, osviežujúce limonády a mnoho ďalšieho 🏠#urbanhouse#urbanhousebratislava#laurinska14

Posted by Urban House on Friday, July 17, 2020

Čakať môžeš hneď niekoľko benefitov, medzi ktoré patria napríklad finančné bonusy na základe plnenia dohodnutých cieľov. V prevádzkach spadajúcich pod Urban House budeš mať aj konzumné vo výške 200 eur.

Tiež ti budú preplácané pracovné cesty do zahraničia, ktoré sa budú konať niekoľkokrát ročne. Očakávať môžeš 50 % zamestnaneckú zľavu v podnikoch firmy, avšak len mimo primetime-u. Mnohých určite zaujme aj Multisport karta či preplácanie 50 % z ceny tvojho nového tetovania.

Barista

Ak miluješ kávu viac ako bežný kávový fanúšik, potom ťa viac zaujme pozícia baristu a práca s profesionálnym baristickým vybavením.

„V Urban House sme zbláznení do výberovej kávy a chceme mať pri sebe ľudí, ktorí to cítia rovnako. Káva je pre nás životný štýl, ak to máš rovnako, hlás sa a pracuj s nami. A zarobíš minimálne 950 eur netto,“ píše sa v popise ponuky práce.

Chcel/a by si pracovať v gastre?

Tvojou úlohou bude príprava kávy vrátane alternatívnych metód či práca so speciality coffee a prémiovými čajmi. Na tejto pozícii sa ti bude hodiť všeobecný prehľad v baristickej oblasti a cudzie by ti nemalo byť latte art ani moderné espresso.

Aj na tejto pozícii dostaneš príspevok na tetovanie a zamestnávateľ ťa pošle aj na baristické a barmanské školenia a tréningy. Nevyhneš sa ani produktovým školeniam a návštevám pražiarne, ktoré budú spojené s cuppingom.

Barman

Ak si fanúšikom remeselného piva a vieš pripraviť top koktejl, potom si dobrým adeptom na pozíciu barmana. Zarobíš tu minimálne 1100 eur v čistom, tvojou náplňou práce bude príprava a predaj koktejlov z prémiových spiritov, remeselných pív a nealko nápojov.

Frozen drinky sú jednoznačne letným hitom 🖤 🤩#brixtonhouse #brixtonhousebratislava

Posted by Urban House on Thursday, September 17, 2020

Budeš mať slovo aj pri tvorbe koktejlového menu a mal by si zabezpečiť plynulý chod baru a výdaja nápojov. Na svojich pleciach budeš mať aj zodpovednosť za poriadok a usporiadanie baru. Aj v tomto prípade môžeš rátať s profesionálnymi školeniami v obore, príspevkom na tetovanie a stabilným zázemím v rozrastajúcej sa spoločnosti.

Kuchár

Ak je tvojou doménou skôr kuchyňa a baví ťa jedlo, potom môžeš ašpirovať na pozíciu kuchára. Ponúkaný plat je minimálne 1800 eur v čistom. V Urban House uvítajú, ak budeš najmä samostatný, zodpovedný a v neposlednom rade aj kreatívny. Táto pracovná pozícia vytvára možnosť sebarealizácie, osobného rastu s možnosťou pekného kariérneho postupu.

🍕PIZZA TIME🍕CUCURBITA & BROCCOLI Pizza (vegetarian) Brixton House Baby brokolica, muškátová tekvica, parmezán, paradajky, mozzarella, tekvicové semiačka, žerucha 😍Objednajte cez aplikáciu BOLT/WOLT🚙

Posted by Urban House on Sunday, February 28, 2021

„Ponúkame stabilné zázemie a dobré finančné ohodnotenie aj počas koronakrízy. Vhodný kandidát by mal mať rád svoju prácu, dodržiavať hygienické návyky a byť tímový hráč.“

Dostaneš tu príležitosť pracovať pod skúseným šéfkuchárom, ktorý pôsobil v špičkových reštauráciách v zahraničí. Ide o miesto pre niekoho, kto je motivovaný, rád varí a má záujem napredovať vo svojej kariére a nie stáť na jednom mieste.

Tešiť sa budeš môcť na služobné cesty napríklad do Londýna, Barcelony, Budapešti, Prahy či Brna. Mnohí určite ocenia aj práca v neformálnom prostredí v mladom dynamickom kolektíve.

Zdroj: urbanhouse.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech