Získať prácu, do ktorej sa budeš tešiť, je jednoduchšie ako si myslí väčšina Slovákov

  • Mnohí si myslia, že na to, aby mali v živote prácu, ktorá nie je ako „za trest“ musia mať vyštudované prestížne univerzity, dobré známosti, či jednoducho šťastie. Pritom získať prácu, v ktorej budeš cítiť zadosťučinenie nemusí byť také náročné. Stačí pre to niečo urobiť.
mo
pexels.com/pexels.com
  • Mnohí si myslia, že na to, aby mali v živote prácu, ktorá nie je ako „za trest“ musia mať vyštudované prestížne univerzity, dobré známosti, či jednoducho šťastie. Pritom získať prácu, v ktorej budeš cítiť zadosťučinenie nemusí byť také náročné. Stačí pre to niečo urobiť.

Stať sa odborníkom vo vybranej oblasti a nemať problém nájsť si na trhu práce super miesto môžeš aj vďaka samovzdelávaniu. Tu je 5 najnovších kurzov, po ktorých to budeš mať na trhu práce o niečo jednoduchšie či už chceš pracovať na voľnej nohe, alebo ako zamestnanec. Zľavy platia len limitovaný čas, tak to neodkladaj na zajtra.

Využi digitálny marketing vo svoj prospech s najkomplexnejším kurzom z tejto oblasti

Práca v online marketingu sa vie v dnešnej dobe naozaj vyplatiť, teda, ak vieš, ako na to. Na to, aby si sa stal digitálnym nomádom, nemusíš byť len profi programátorom. Po svete chodí množstvo ľudí, ktorí sa z pláže živia práve digitálnym marketingom. Ak sa chceš naučiť v biznise využívať tie najpopulárnejšie platformy sociálnych médií a implementovať efektívne stratégie, táto masterclass je pre teba.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Získaj prácu finančného analytika bez väčších ťažkostí

Ak patríš medzi ľudí, ktorí sa vyžívajú v číslach, finančná analytika ťa určite neomrzí. Ak chceš byť odborníkom v oblasti financií a mať prehľad o tom, ako funguje IPO, tento kurz je skvelým začiatkom. Touto online školou ťa dokonca prevedie Chris Haroun – najpredávanejší lektor na Udemy, ktorého kurzy si kúpilo viac ako 128-tisíc študentov.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Ak je dnes po niečom dopyt, sú to etickí hacker. Staň sa ním

Počet spoločností, ktoré dnes hľadajú etických hackerov na ochranu svojich najcitlivejších informácií, stále rastie. Etické hackovanie sa rýchlo stalo jednou z najvyhľadávanejších kvalifikácií v oblasti bankovníctva, vlády, výskumu, či maloobchodu. O svojich hackerských schopnostiach, každého presvedčíš získaním certifikátu CEH®. Na to, aby si ho zvládol na prvýkrát je tu tento kurz.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Nauč sa triky profesionálov v Adobe Indesign

Chceš vedieť, ako používať Adobe Indesign ako profík a nie ako pseudo grafik? V tomto kurze sa dozvieš všetky tipy a triky, ktoré by mal ovládať každý, kto sa vo svojom CV chváli zručnosťami v InDesign. Za pár minút denne môžeš získať vedomosti, ktoré ťa posunú bližšie k „dream jobom“ v kreatívnom priemysle. Najnovší kurz z oblasti InDesign ti v tom určite pomôže.

Zľava 200 € na 10 €

 

Získaj certifikát ITILv3 v priebehu 7 dní

TIL (IT Infrastructure Library) je sada najlepších praktík pre riadenie poskytovania IT služieb, vyvinutá ešte koncom 80 – tych rokov na žiadosť britskej vlády, za účelom zvýšenia kvality a súčasného zníženia nákladov vládnych IT služieb. Najvyššie dosiahnuteľné akreditované vzdelanie pre knižnicu ITIL sa nazýva ITIL Expert.

Na Slovensku a v Česku ich je asi 40, ak sa chceš stať jedným z nich tento kurz ti výrazne pomôže. Toto online školenie je navrhnuté tak, aby si bol pripravený zvládnuť skúšku ITILv3 v priebehu 7 dní. Dokonca tu nájdeš aj 2 kompletné praktické skúšky.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech