Život pod palmami v exotike máš na dosah. Panenský ostrov rozdáva trvalé pobyty, žiadosť si môžeš poslať aj ty

  • Azúrovo sfarbená voda morských lagún, pláže, palmy a kokosy
  • O trvalý pobyt prejavilo záujem niekoľkonásobné viac ľudí, než má táto krajina v súčasnosti obyvateľov
Palau
Pinterest.com a RNS.id
  • Azúrovo sfarbená voda morských lagún, pláže, palmy a kokosy
  • O trvalý pobyt prejavilo záujem niekoľkonásobné viac ľudí, než má táto krajina v súčasnosti obyvateľov

Desiatky zelených ostrovčekov, ktoré trčia z azúrových vôd morskej lagúny. Jednoducho, obrázky ako z čistého raja, do ktorého by chcel každý aspoň na chvíľu uniknúť.

Presne tak vyzerajú fotografie, ktoré ti naskočia, keď do vyhľadávača zadáš „Palau“. Tento exotický ostrovný štát nájdeš v Oceánii – východne od Filipín, severne od ostrova Nová Guinea.

Pohľad na mapku hovorí jednoznačne, v širokom okolí nie je nič len oceán. V podstate izolácia od zvyšku sveta.

Palau najnovšie zaujal tým, že sa snaží zvýšiť svoj počet obyvateľov, a to tým, že rozdáva trvalé pobyty.

Požiadať oň môžeš veľmi jednoducho aj ty na stránke RNS.id, kde len zadáš svoj e-mail a dostaneš sa tak na zoznam čakateľov, z ktorého si Palau vyberie svojich budúcich obyvateľov.

Vyskúšali sme to aj my a dostali sme poradové číslo 242 009 z 266 411. K tomu sme dostali aj link, odkazujúci na web RNS.id. Ako sme správne pochopili, ak ho prezdieľame a získame cez neho pre Palau ďalších potenciálnych obyvateľov, tak sa posunieme v poradovníku a máme väčšiu šancu získať svoj vysnívaný život na exotických ostrovoch.

Vyše 266 000 je na krajinu, v ktorej momentálne žije necelých 18 000 ľudí, roztrúsených po ostrovoch a ostrovčekoch, slušné číslo.

Všimli sme si, že Palau malo pred rokmi vyše 20 000 obyvateľov a teda má klesajúci trend. Možno práve to je dôvodom, prečo sa rozhodlo hľadať ľudí takýmto spôsobom.

Svoj link už zdieľal aj slovenský cestovateľský bloger Milan bez mapy. Pod jeho príspevkom sa viacero Slovákov pochválilo so svojím poradovým číslom – niektorí sú v prvej 100 000, iní sú na tom ako my, niekde vzadu.

Zdroje: RNS, Facebokk/ Milan bez mapy

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá