Zlepšuješ svojím biznisom svet? Posaď sa do Chivas VENTURE Taxi a máš šancu bojovať o milión

  • Zaujímavé slovenské biznisy, ktoré pomáhajú spoločnosti, predstavíme v niekoľkých videách. Autori projektov sa posadia do Tesly zoči voči porotcovi a investorovi Lukášovi Alnerovi a ukážu, čo je v nich.
collagejzfzjf
chivas venture/unsplash/peter kasprzyk
  • Zaujímavé slovenské biznisy, ktoré pomáhajú spoločnosti, predstavíme v niekoľkých videách. Autori projektov sa posadia do Tesly zoči voči porotcovi a investorovi Lukášovi Alnerovi a ukážu, čo je v nich.

Aj na Slovensku už máme čoraz viac projektov, ktoré svetu prinášajú pozitívnu hodnotu. Teraz je čas ukázať ich potenciál! Je tu totiž druhý ročník úspešnej súťaže Chivas VENTURE, s ktorou môžu spoločensky prospešné biznisy zabojovať o milión dolárov.

Nezáleží pritom ako dlho podnikajú ani čím sa zaoberajú. Dôležité je ukázať, že si pre svoje podnikanie vybrali ten správny smer a že zároveň prinášajú spoločnosti osoh. Týka sa to aj teba a tvojho projektu? Prihlás sa a posuň svoj biznis vpred!

Ak to stihneš do 30. septembra, môžeš byť vybraný do unikátneho projektu Chivas VENTURE Taxi, ktorý vznikol v spolupráci Chivas Regal so Startitup.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: chivas venture

O čo ide? Z prihlásených vyberieme projekty, ktoré nás najviac oslovia, posadíme ich do nášho Tesla taxíka, kde podstúpia výzvu, a natočíme s nimi krátke video, ktoré uverejníme na Startitup.   

Vybraní účastníci sa posadia zoči voči porotcovi Chivas VENTURE Lukášovi Alnerovi, ktorý je odborníkom na podnikanie a investície. Budú mať presne 5 minút na to, aby svojím jedinečným nápadom Lukáša zaujali a počas ďalších 5 minút budú pod paľbou jeho otázok.

Bude to naozaj výzva, no ako inak si otestovať svoju účasť v súťaži? Podobný priebeh totiž bude mať totiž aj lokálne finále, do ktorého postúpia tí najlepší. Venture Taxi tak účastníkom poskytne šancu vyskúšať svoje skills vopred a zároveň získať cennú skúsenosť pre svoju podnikateľskú kariéru.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: chivas venture

A to nie je všetko! Najlepší účastník Chivas VENTURE Taxi získa priamy postup do slovenského finále a tiež free mentoring od minuloročnej víťazky Veroniky Osvaldovej z úspešného startupu SmartHead. Ten sa už okrem Slovenska úspešne uchytil aj v zahraničí.

Cennú skúsenosť z Chivas VENTURE Taxi určite využije každý účastník, či už v súťaži alebo ďalšej podnikateľskej kariére. Víťaz slovenského finále, ktoré sa bude konať v máji, získa okrem mediálnej podpory a účasti na akcelerátore možnosť zabojovať o milión dolárov v Chivas Regal Final Pitch v máji 2018.

Aktuálne informácie o súťaži Chivas VENTURE nájdeš na webstránke, Facebook stránke značky Chivas Regal alebo YouTube kanáli. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech