Zmeň Slovensko ešte dnes. Je to ľahké!

  • Niekedy sme na svoju krajinu hrdí, no oveľa častejšie zo všetkých strán počúvame, čo všetko je tu zlé a prečo je najlepšie okamžite odísť. Pravda je však taká, že o tom, aké bude Slovensko, rozhoduje každý z nás, teda aj ty.
bb
Facebook.com/Matej Tóth, pexels
  • Niekedy sme na svoju krajinu hrdí, no oveľa častejšie zo všetkých strán počúvame, čo všetko je tu zlé a prečo je najlepšie okamžite odísť. Pravda je však taká, že o tom, aké bude Slovensko, rozhoduje každý z nás, teda aj ty.

Meníš ho denne, každým činom, ktorý vykonáš. K tomu, aby bolo lepšie, však stačí skutočne málo. Vždy je skvelé, keď ide príkladom nejaká veľká spoločnosť. Spoločenskú zodpovednosť cíti aj operátor O2, ktorý rozbehol projekt s názvom Zmeň Slovensko. V spolupráci s úspešnými slovenskými osobnosťami ukazuje, aké to je ľahké.

 

Zmena nemusí byť obrovská a viditeľná pre všetkých. Aj to, že zlepšíš deň jedinému človeku alebo prispeješ k riešeniu jedného spoločenského problému, sa ráta. Ocenia to mnohí a tebe bude odmenou úžasný pocit z toho, že si spravil skvelú vec! Navyše, možno podobne ako O2 inšpiruješ ďalších.

Ako na to? Čo tak zlepšiť vzťahy s rodičmi alebo ľuďmi, ktorých máš rád? Úspešná slovenská spisovateľka, herečka, moderátorka a najznámejšia mama Kristína Farkašová ti vo videu ukazuje, že stačí zdvihnúť telefón.

Foto: printscreen/O2

Ak ti záleží na slovenskej kultúre, čo tak podporiť ju návštevou koncertu či divadelného predstavenia tak, ako radí skvelá slovenská herečka Táňa Pauhofová. Veď naživo kultúra prináša tie najsilnejšie zážitky!

Foto: printscreen/O2

Dnes konečne vieme, že zdravá strava a pohyb extrémne ovplyvňujú kvalitu nášho života. Ak sa chceš cítiť skvelo a podporiť zdravie aj svojich najbližších, navar im zdravé jedlo podľa odborníčky Janicy Lacovej, ktorá očarila aj Jamieho Olivera. Nie je to žiadna veda.

Foto: printscreen/O2

Ak chceš pomôcť k lepšej doprave, čistejšiemu životnému prostrediu a zlepšiť si kondíciu, čo tak vymeniť občas auto za pešiu chôdzu, ktorej majstrom je najúspešnejší slovenský športovec Matej Tóth?

Foto: printscreen/O2

O2 pre teba pripravil sériu 7 výziev, do ktorých sa môžeš zapojiť a navyše tak získať bezplatné dáta zdarma. Stačí, ak na stránke dobredata.o2.sk zdieľaš fotku, ako tráviš čas s najbližšími, fotku zdravého jedla či fotku, ako kráčaš do práce po vlastných.

Pri týchto drobných výzvach si uvedomíš, že k tomu, aby bol svet okolo teba lepší, naozaj netreba veľa. Veríme tomu, že ťa to nakopne, aby si v činnostiach, ktoré robia Slovensko lepším, pokračoval aj naďalej. Predstav si, aké skvelé by bolo, ak by tak konal každý!

Je skvelé, že O2 dokázal využiť svoj marketing a meno na propagáciu tak skvelej myšlienky. Konečne je tu kampaň, ktorá má zmysel. Určite sa tak zaslúži o to, aby aspoň zlomok z nás prispel k pozitívnej zmene a inšpiroval aj svoje okolie. Tak čo, ideš do toho? :)

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech