Zmenou presvedčenia si vieme zmeniť celý život. PSYCH-K® facilitátorka mení životy klientom už po prvom sedení

  • Silvia Kozicová pracuje ako facilitátorka unikátnej terapeutickej metódy PSYCH-K®
  • Naučí ťa, ako môžeš efektívne zmeniť čokoľvek vo svojom živote
Silvia Kozicová
Silvia Kozicová sa venuje unikátnej metóde s názvom PSYCH-K®, Reprofoto: Instagram/silvia.kozicova
  • Silvia Kozicová pracuje ako facilitátorka unikátnej terapeutickej metódy PSYCH-K®
  • Naučí ťa, ako môžeš efektívne zmeniť čokoľvek vo svojom živote

Silvia Kozicová je ozaj všestranná žena – podnikateľka, študentka, mama dvoch detí a v neposlednom rade aj facilitátorka. Konkrétne sa venuje unikátnej terapeutickej metóde s názvom PSYCH-K®, ktorá prvé výsledky prináša už po úvodnom sedení.

V dnešnom rozhovore nám exkluzívne prezradila, v čom spočíva kúzlo a podstata danej metódy, akým spôsobom dokáže človeku pomôcť, a prečo sa zameriava práve na ľudské podvedomie. Ak už teraz horíš zvedavosťou, neváhaj a čítaj ďalej. 

  • Čo predstavuje metóda PSYCH-K®?
  • Na akom princípe funguje?

V čom spočíva metóda PSYCH-K®?

Takto napísané to bude znieť možno zložito a príliš abstraktne, pritom je to jednoduché. Neinvazívny a užívateľsky príjemný spôsob, ako objaviť a zmeniť presvedčenia na podvedomej úrovni. Úplne zľahčene poviem, že je to taká klávesnica k podvedomiu.

Výskum v neurológii uvádza, že najmenej 95 % nášho vnímania je v skutočnosti podvedomé. Práve podvedomie tvorí takzvané skladisko našich hodnôt, presvedčení, nastavení, názorov, ktoré sme nadobudli do nášho zhruba 7. roku života. Tieto presvedčenia máme napríklad od rodiny, učiteľov, kamarátov, ktorými nás dlhé roky programovali. 5 % zostáva našej vedomej mysli, ktorá má sny, túžby, ciele, plány. Preto je s týmto malým percentom výzva prepísať vnútorné nastavenia.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Kozicová – PSYCH-K® Facilitator (@silvia.kozicova)

Jediné, čo potrebujeme, je vyťahovať z podvedomia nepodporujúce presvedčenia a prepisovať, teda nahrádzať ich novými podpornými. Pomáhajú nám aj svalové testy, skrz ktoré zistíme, či to tak v podvedomí máme, alebo nie. Podvedomie vždy hovorí pravdu. Ďalej pomocou techník na to určených prepojíme hemisféry (ľavú a pravú), aby sme sa dostali do „whole brain“ pozície, teda, keď obidve hemisféry cerebrálneho kortexu fungujú simultánne, harmonicky a synchrónne. 

Ako táto metóda funguje?

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: Silvia Kozicová, YouTube/Silvia Kozicová, YouTube/Silvia Kozicová

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá