Dokonalý letný dezert: V Bratislave dostaneš prvú zmrzlinu z kolagénu na Slovensku

  • Zvolili nezvyčajnú kombináciu chutí, no sľubujú ich dokonalú harmóniu
  • Tvrdia, že ide o funkčnú a chutnú zmrzlinu, každý deň si ju však nekúpiš
Zmzlina
powerlogy.com
  • Zvolili nezvyčajnú kombináciu chutí, no sľubujú ich dokonalú harmóniu
  • Tvrdia, že ide o funkčnú a chutnú zmrzlinu, každý deň si ju však nekúpiš

V centre Bratislavy môžeš už o pár dní ochutnať jedinečnú zmrzlinu, akú nenájdeš nikde inde na svete. Je výsledkom zaujímavej spolupráce a tvorcovia sľubujú „dokonalý“ letný dezert, pretože ich zmrzlina je chutná a výživná. Špeciálna ponuka poteší aj vegánov.

Obľúbená zmrzlináreň Koun sa spojila s konceptom Powerlogy, ktorý je zameraný na funkčné potraviny: „Koun a Powerlogy spojilo svoje nadšenie k unikátnym chutiam a poctivým surovinám.“ Výsledkom je, ako sami tvrdia, funkčná a chutná zmrzlina. Dokonca dve.

Na prevádzke Kounu onedlho nájdeš úplnú novinku vo svete zmrzlín, a to kolagénovú. Vyrobili ju z čistého kolagénu, bielej čokolády, kurkumy a kurkumovej čokolády: „Kombinácia smotanovej lahodnosti a kurkumovej pikantnosti poteší nejedného gurmána.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cultivating Human Power (@powerlogy_slovakia)

Druhá z noviniek poteší najmä vegánov a vegetariánov, pretože ju tvorí vegánska smotana z kokosu a sóje, marhule a lahodný kešu krém.

Ak ťa takéto zmrzliny lákajú, ale nevieš sa rozhodnúť, ktorá z nich by chutila lepšie, tak ti odporúčajú vypýtať si „kopček na polovicu“. Vtedy si do jedného môžeš príchute pomixovať hneď dve a hneď budeš vedieť, čo pýtať nabudúce.

Nové zmrzliny môžeš skúsiť v Koune počas celého augusta od piatka do nedele, alebo si ju v rovnakých dňoch objednať domov.

Zdroj: Powelogy

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech