Zohrej sa a posilni svoju imunitu. Toto je 5 najlepších sáun, ktoré nájdeš v Bratislave a okolí

  • Pravidelná návšteva sauny dokáže zlepšiť imunitný systém a pomôže ti zrelaxovať telo aj dušu
  • V hlavnom meste aj v jeho okolí sme našli tie najlepšie miesta na saunovanie
Ilustračný obrázok (unsplash.com, pixabay.com)
  • Pravidelná návšteva sauny dokáže zlepšiť imunitný systém a pomôže ti zrelaxovať telo aj dušu
  • V hlavnom meste aj v jeho okolí sme našli tie najlepšie miesta na saunovanie

x-bionic

Jeden z najluxusnejších saunových svetov v okolí Bratislavy nájdeš neďaleko Šamorína, iba hodinu cesty od hlavného mesta. Nachádza sa v športovo-rekreačnom areáli x-bionic a jeho súčasťou je sedem sáun, Kneippov kúpeľ, 3 vírivky z toho jedna exteriérová a jedna privátna. Poriadne zohriať sa môžeš vo Fínskej saune, parnej bylinnej saune, biosaune, infrasaune, ázijskej či parnej saune. K dispozícii je tiež soľná jaskyňa či ľadopád. Za vstup do wellness, ktorého súčasťou sú aj bazény v x-bionic® aquatic sphere a konzumné v hodnote 10 eur, zaplatíš 50 eur.

Zion SPA

Priamo v jednom z najlepších hotelov v Bratislave Grand Hotel River Park je wellness a spa hodné všetkej tvojej zimnej pozornosti. Okrem troch bazénov tu nájdeš aj fínsku saunu, infrasaunu či parnú saunu. Po poctivom zahrievaní tvojho tela sa potom môžeš schladiť v sprche či ľadovej fontáne. Za celodenný vstup zaplatíš 60 eur a počas plávania si ako bonus môžeš vychutnať panoramatické výhľady na rieku Dunaj, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Hotela.

Zochova Chata

Trištvrte hodinu cesty od hlavného mesta ťa možno prekvapí jeden z najkrajších wellnessov, aký na Slovensku máme. Bazén s vírivkou je tu úplnou samozrejmosťou, rovnako ako aj saunový svet s fínskou, infra, bylinnou aj parnou saunou. K dispozícii je ochladzovací bazén a pre tých otužilejších Kneippov kúpeľ. Za tri hodiny vo wellnesse zaplatíš 30 eur a celodenný vstup ťa vyjde na 50 eur. Pokiaľ zatúžiš po čerstvom vzduchu, z wellness sveta môžeš kedykoľvek prejsť na terasu či do hotelovej záhradky. Časť sáun či vírivka sa nachádzajú aj vonku.

Palace Art Hotel

Aj Pezinok má svoj vlastný wellness a sauny, ktoré stoja za to. Fínska, parná aj infra sauna sa postarajú o tvoj pocit pohody a relaxu, pomôžu ti posilniť imunitu a vypnúť po náročnom pracovnom týždni. Zregenerovať sa môžeš aj vo vírivke či v oddychovej zóne. Za 120 minút vo wellness zaplatíš 25 eur, celodenný vstup ťa vyjde na 40 eur.

Elysium urban sauna

Originálna sauna v centre mesta spája relax s technológiami. Nájdeš ju na ulici 29. augusta a využívať ju môžeš hneď, ako si nainštaluješ aplikáciu Elysium do svojho mobilného telefónu. Dokončiť musíš registráciu do klubu Elysium a cez apku si potom rezervuješ čas, v akom chceš saunu využívať. Môžeš si byť istý, že v tomto čase ju budeš mať k dispozícii iba sám pre seba, sumy za členstvo začínajú na 5 eurách mesačne.

Takto si Elysium saunu užívame my na našej #instarea teraske🏞 Rovnakú oddychovú oázu môžete mať aj vy vo vašej práci…

Gepostet von Elysium Spa am Donnerstag, 1. August 2019

Zdroj: x-bionic, Zion SPA, Zochova Chata, Palace Art Hotel, Elysium urban sauna

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK