Zomrela legendárna herečka, preslávil ju muzikál Pomáda

  • Zomrela obklopená svojou rodinou a priateľmi vo veku 73 rokov
olivia newton john
Wikimedia
  • Zomrela obklopená svojou rodinou a priateľmi vo veku 73 rokov

Herečka Olivia Newton-John zomrela vo veku 73 rokov. Podľa jej manžela, ktorý smrť oznámil na herečkinej facebookovej stránke, zomrela Newton-John na ranči v južnej Kalifornii obklopená svojou rodinou a priateľmi. 

Ako ďalej informuje TMZ, manžel nebohej herečky požiadal spoločnosť, aby rešpektovala súkromie rodiny počas tohto obdobia. Podľa ďalších informácií bojovala herečka s rakovinou prsníka viac ako 30 rokov. Konkrétna príčina smrti zatiaľ nie je známa.

Po herečke ostala 36-ročná dcéra Chloe Lattanzi a súrodenci. 

Hoci bola herečka v minulosti známa vďaka viacerým piesňam, zlom nastal v roku 1978, kedy si zahrala v muzikáli Pomáda po boku Johna Travoltu.

Jej postava Sandy bola ikonická a zapísala sa do pamäte tak ako viaceré piesne z filmu. Známa je napríklad „Summer Nights“ alebo „You’re the One that I Want“.

Najväčším hitom herečky a speváčky bola pieseň „Physical“, ktorá vyšla v roku 1981. Na prvom mieste rebríčkov sa udržala počas 10 týždňov, vďaka čomu prekonala rekordy v 80. rokoch.

Za zmienku stojí aj fakt, že počas svojej kariéry bola Newton-John známa ako aktivistka a ochrankyňa životného prostredia a zvierat.

„Moja najdrahšia Olivia, urobila si naše životy krajšími,“ napísal na Instagrame John Travolta. Dodal, že vplyv tejto ženy bol neuveriteľný a veľmi ju miluje. „Uvidíme sa na konci cesty a opäť budeme spolu.“

Zdroj: TMZ

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá