Zoznam najlepších áut podľa prestížneho magazínu: Na prvom mieste je obľúbenec Slovákov (REBRÍČEK)

  • Automobilový magazín zostavil rebríček najlepších kombi modelov
  • V zozname nájdeš rôzne etablované klasiky
  • Prvú priečku obsadil populárny český model
autá a kľúče
Ilustračná fotografia Archív Canva
  • Automobilový magazín zostavil rebríček najlepších kombi modelov
  • V zozname nájdeš rôzne etablované klasiky
  • Prvú priečku obsadil populárny český model

Modely s karosériou kombi stále priťahujú verných priaznivcov, a to aj napriek silnej konkurencii zo strany SUV a crossoverov. Britský automobilový magazín Auto Express nedávno zverejnil svoj výber desiatich najlepších kombi modelov dostupných na trhu.

Tieto vozidlá vynikajú svojou univerzálnosťou, veľkým batožinovým priestorom a nižšou spotrebou paliva. Pozrime sa bližšie na každé z nich a zistime, prečo ich motoristi milujú.

10. Porsche Taycan Cross Turismo

Tento elektromobil spája športovosť s praktickosťou. Ponúka výkonný elektrický pohon s dojazdom až 450 kilometrov, luxusný interiér a dostatok miesta pre rodinné potreby. Jeho dynamika je podporená zrýchlením z 0 na 100 km/h za menej ako 4 sekundy, čo ocenia vodiči túžiaci po rýchlosti.

Taycan Cross Turismo tiež vyniká pokročilými technológiami a kvalitným spracovaním interiéru.

9. Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW vyniká elegantným dizajnom s výraznými líniami a komfortným interiérom. Je ideálnym kompromisom medzi štýlom a praktickosťou, ponúka úsporné motory s nízkymi emisiami a bohatou výbavou, vrátane moderných asistenčných systémov a infotainmentu.

Veľký batožinový priestor s objemom 530 litrov robí tento model obľúbeným medzi rodinami a cestovateľmi.

8. Vauxhall (Opel) Astra Sports Tourer Electric

Elektrická verzia tohto populárneho kombi ponúka ekologické jazdenie bez kompromisov v priestore. Motoristi si cenia jeho moderné technológie, vrátane pokročilých asistenčných systémov a intuitívneho infotainmentu. Astra Sports Tourer Electric ponúka dojazd až 350 kilometrov na jedno nabitie, čo je ideálne pre mestské i medzimestské cestovanie.

7. Mercedes-Benz triedy C

Mercedes-Benz triedy C kombi spája prémiový komfort s praktickosťou. Jeho elegantný dizajn, vysokokvalitné materiály a pokročilé bezpečnostné funkcie z neho robia obľúbenú voľbu medzi náročnými vodičmi. Kombi verzia ponúka priestranný interiér s batožinovým priestorom 490 litrov a úsporné motory, ktoré zaručujú nízku spotrebu paliva a emisie.

mercedes benz c
zdroj: Archív Canva

6. Volkswagen Passat

Volkswagen Passat kombi je známy svojou spoľahlivosťou a priestranným interiérom. Je to ideálne vozidlo pre tých, ktorí potrebujú veľa miesta na cestách bez obetovania pohodlia a kvality. S batožinovým priestorom 650 litrov a bohatou výbavou vrátane moderných asistenčných systémov je Passat kombi skvelou voľbou pre rodiny a služobné účely.

TOP 5 modelov kombi >>>

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroj: Auto Express

Najnovšie videá

Trendové videá