Zuzana Čaputová chystá vlastnú reláciu, novinku spúšťa zajtra

  • Zuzana Čaputová bude prvou prezidentkou so svojou „talkshow“
  • Vysielane spúšťa hneď zajtra
  • Zuzana Čaputová bude prvou prezidentkou so svojou „talkshow“
  • Vysielane spúšťa hneď zajtra

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová spúšťa svoju vlastnú reláciu, ktorá bude mať premiéru hneď zajtra. Informovala o tom na svojej sociálnej sieti.

Podľa svojich slov chce palác otvoriť dialógu o aktuálnych témach.

„Rozhovorom, ktoré budú vecné a kultivované a želám si, aby sme odpovede hľadali spoločne. Už zajtra popoludní si budete môcť pozrieť na mojej facebookovej stránke záznam prvej zo série diskusií priamo z Prezidentského paláca, v ktorej sme sa rozprávali o predvolebnej atmosfére na Slovensku aj o tom, aká dôležitá je pre našu spoločnosť dôvera,“ píše prezidentka na Facebooku,

Stane sa tak prvou prezidentkou, ktorá bude mať cez sociálnu sieť svoju vlastnú reláciu. Kto bude hosťom zajtrajšej relácie zatiaľ nie je známe.

Rozhovory z Prezidentského paláca – už zajtra

Prezidentský palác by som chcela symbolicky otvoriť dialógu o aktuálnych témach. Rozhovorom, ktoré budú vecné a kultivované a želám si, aby sme odpovede hľadali spoločne. Už zajtra popoludní si budete môcť pozrieť na mojej facebookovej stránke záznam prvej zo série diskusií priamo z Prezidentského paláca, v ktorej sme sa rozprávali o predvolebnej atmosfére na Slovensku aj o tom, aká dôležitá je pre našu spoločnosť dôvera.

Gepostet von Zuzana Čaputová am Samstag, 22. Februar 2020

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK