Zuzanu Plačkovú zadržala v jej dome polícia. Problémom je údajne drogová trestná činnosť

  • Manželia majú byť údajne súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami
  • Policajti v súvislosti s danou akciou zadržali už viac ako desať ľudí
plačková
Archív Zuzany Plačkovej, z rozhovoru pre Startitup 20. júna 2021
  • Manželia majú byť údajne súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami
  • Policajti v súvislosti s danou akciou zadržali už viac ako desať ľudí

Zuzanu Plačkovú a jej manžela dnes skoro ráno zadržala polícia, informujú Noviny PLUS. Dôvodom má byť drogová trestná činnosť. Polícia zasahovala v jej dome v Miloslavove. Zábery z prehliadky zobrazila na svojom instagramovom profile aj Kristína Kövešová.

Televízia Markíza dopĺňa, že manželia majú byť údajne súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami.

Kukláči zasahujú na viacerých miestach Slovenska od skorých ranných hodín. Ide o rozsiahlu policajnú akciu, polícia zasahovala aj v hlavnom meste, v byte, v mestskej časti Ružinov a hlavu danej zločineckej skupiny mali zadržať v Hlohovci.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Podľa informácií TV Novín policajti v súvislosti s akciou zadržali už viac ako desať ľudí.

Muži zákona zadržali aj známeho podnikateľa z Hlohovca, Miroslava Farkaša. Ten sa na slobodu dostal len pred mesiacom, viac než 20 mesiacov bol vo väzbe za podvody s nehnuteľnosťami. V putách mal podľa TV Novín skončiť aj bývalý reprezentant Slovenska v džude, ktorého v minulosti v súvislosti s drogami už stíhali.

Zadržaní sú podozriví z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny.

Vždy vedela, že ju budú poznať všetci

Zuzana Plačková sa pôvodne preslávila jej účasťou v reality show Hotel Paradise a fotením pre pánsky časopis Playboy. Odvtedy si na sociálnych sieťach vybudovala silnú základňu fanúšikov a stala sa jednou z najznámejších osobností slovenského showbiznisu.

Jedným si bola istá. „Vždy som mame hovorila, že ma budú všetci poznať,“ povedala kráľovná slovenského Instagramu v rozhovore pre Startitup v júni tohto roka.

Tvrdí však, že už dávno nie je dievčaťom, ktorú Slováci sledovali v reality show na televíznych obrazovkách. Priznáva, že mnohí ju tak stále vnímajú aj dnes: „Ako blonďavú vyperoxidovanú pipku. V 20 rokoch nikto veľa rozumu nepobral, ja som nebola výnimkou,“ skonštatovala.

Jej blízki majú po ráne súkromné účty, ona sa nevyjadrila

Zuzana Plačková vo vyššie spomínanom videu, ktoré zverejnila Kristína Kövešová, povedala, že sa vyjadrí na jej Instagramovom účte. To sa doteraz nestalo.

Posledné príbehy na sociálnu sieť zverejnila ešte včera. Svojich fanúšikov informovala o tom, že bola s manželom, svojou asistentkou a priateľmi na večeri a v kine.

Aj oni si medzičasom na Instagrame nazbierali slušný počet sledujúcich, pretože zverejňovali veľkú časť ich životov, často práve so Zuzanou Plačkovou. Po ranných udalostiach si svoje účty prepli do súkromného režimu a ak ich už nesleduješ, na ich sociálne siete sa nedostaneš.

Verejný účet už nemá jej asistentka Alexandra, ktorá vystupuje pod účtom Nazdravie, ani kamaráti pod profilmi drotardennis, aleskosompovedal či borut.v, s ktorými trávila včerajší večer.

Polícia píše, že zadržali dokopy 15 osôb

O zásahu už informovala aj Polícia Slovenskej republiky. Na sociálnej sieti píšu, že NAKA zadržala 15 osôb a od skorých ranných hodín zasahovali vo viacerých krajoch západného Slovenska.

Počas protidrogovej akcie vykonali viacero prehliadok a zadržali dokopy 15 osôb.

VEĽKÁ PROTIDROGOVÁ AKCIA NA ZÁPADE: NAKA ZADRŽALA AŽ 15 OSÔBPríslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od…

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Monday, September 27, 2021

Zdroje: Noviny PLUS, TV Markíza, TV Markíza, SIU, TV Noviny

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech