Zvládni toto a za pár mesiacov môžeš pracovať z pláže

  • Je jasné, že Swift predstavuje budúcnosť. Ide o moderný jazyk, ktorý si vyžaduje iný prístup – okrem toho, že je OpenSource tak sa zbavuje aj rôznych starých programátorských techník.
dig
facebook.com/Digital-Nomad-Hub
  • Je jasné, že Swift predstavuje budúcnosť. Ide o moderný jazyk, ktorý si vyžaduje iný prístup – okrem toho, že je OpenSource tak sa zbavuje aj rôznych starých programátorských techník.

Ak ho ovládaš, už teraz si nájdeš desiatky ponúk práce na profesii. Hlavnou výhodu je niečo iné. Popri tom, že budeš vedieť jednoduchšie vytvoriť vlastnú aplikáciu a získaš množstvo pracovných príležitostí, tak sa naučí niečo menej komplikované, inovatívne, no v prvom rade to, o čo je a bude záujem. Kde však začať, aby si mal dream job, ktorý zvládneš robiť aj z pláže? Odpoveďou môžu byť aj tieto online kurzy za zvýhodnené ceny.

 

Kompletný kurz pre vývojárov iOS 11 – od začiatočníka na profesionála

foto:udemy.com

V tomto kurze sa naučíš, ako si vytvoriť vlastnú mobilnú aplikáciu pre iPhone, či iPad. Problém ti nebude robiť ani tvorba klonov Instagramu a Forsquare plus sa stretneš s najlepšími príkladmi kódovania. O hodnote kurzu veľa prezrádza aj 7 500 5-hviezdičkových recenzií.

Zo 195 € na 10 €

 

Nauč sa Swift a zmeň svoju doterajšiu prácu

foto:udemy.com

Máš nápad, ale nevieš, ako ho pretaviť do reálneho sveta? Jednou z možností je aj vývoj aplikácie, ktorá nakopne tvoj biznis. Tento kurz je aj pre začiatočníkov, ktorí nemajú s kódmi nič spoločné ale jednoducho chcú nakopnúť alebo zmeniť svoju kariéru. Stačí na to snaha energia a obetovanie pár hodín času.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Zvládni programovanie pod vedením inštruktorky z London App Brewery

foto:londonappbrewery.com

Ak hľadáš Bootcamp na vývoj aplikácií pre iOS toto je on. Naučíš sa, ako kódovať vo Swift 4. Kurz trvá 23 hodín a kedykoľvek budeš mať k dispozícii HD video tutoriály. Učiť sa budeš prostredníctvom reálnych aplikácií, ako napríklad Pokemon Go alebo Whatsapp. Tvojou inštruktorkou bude vedúca z London App Brewery, ktorá vyučovala viac ako 550 študentov a na svojom konte má už viac ako 70 „vlastnoručne“ vytvorených appiek.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Nauč sa programovať podľa protokolu

Protokol pri programovaní je vlastne niečo podobné ako protokol pri prijímaní návštev na Hrade. Za prezidentom sa nemôžeš vydať len tak. Na to musíš byť niekto, musíš sa ohlásiť a pri samotnej návšteve sa musíš správať tak, ako to určuje hradný protokol, čiže akési pravidlá.

foto:udemy.com

Ak niečo z toho nie je správne, riskuješ prerušenie návštevy. Protokoly sú teda akési všetkým známe pravidlá. Každý programovací jazyk je protokolom pre písanie programov. Protokolom ale nie je len syntax, teda čo čo znamená. Protokol sú tiež pravidlá rôzneho správania a väzieb medzi rôznymi situáciami. Ak chceš mať jasno v protokole pre Swift, tento kurz je pre teba to pravé.

Zľava z 50 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK