Zvolen oslavuje na Majálese s Medial Banana a ďalšími hviezdami v Haus Beer & Restaurant!

banner-web-1280×7202-828846-EAEHiacM-1090×610
Haus Zvolen

Zvolen, Slovensko – Čaro Majálesu sa vracia po rokoch do Zvolena a tentokrát s úžasnou zábavou a nezabudnuteľným programom! Reštaurácia Haus Beer & Restaurant je hrdá na to, že 17. mája na námestí vo Zvolene bude hostiť tento kultúrny festival a prinesie trochu života do centra mesta. S nabitým programom a hviezdami ako Medial Banana a Bekim, sľubuje tento Majáles byť jedným z najlepších doteraz.

Headlinerom tohto podujatia bude legendárna slovenská reggae skupina Medial Banana, ktorá práve nedávno vydala svoj nový album „More Času“. Ich živé vystúpenie je istotne vrcholom Majálesu a prinesie nezabudnuteľné zážitky pre všetkých fanúšikov hudby.

L1000651 (1)
zdroj: Haus Zvolen

Okrem toho sa na pódiu predstaví aj komik Bekim z Temných Kecov so svojou stand-up show, ktorý prinesie dávku humoru a zábavy do atmosféry Majálesu. Naši návštevníci sa môžu tešiť aj na lokálnu kapelu MJ Soul, ktorá dodáva hudobnú rozmanitosť podujatia.

Program začne o 16:00 a ponúkne nielen hudobné vystúpenia, ale aj moderátora, sprievodný program, chill out zónu, street food s rôznymi delikatesami a široký výber čapovaných aj miešaných nápojov pre osvieženie v teple počas piatkového večera. Pre našich najmenších návštevníkov budú k dispozícii nafukovacie atrakcie, aby si aj oni mohli užiť tento slávnostný deň.

Haus Beer & Restaurant je nadšený, že môže hostiť túto udalosť a pozýva všetkých milovníkov hudby, zábavy a dobrej atmosféry na Majáles plný radosti a zážitkov. Vstup na podujatie je úplne zdarma, takže sa pridajte k nám na námestie vo Zvolene a oslavte s nami Majáles, aký tu ešte nebol!

Haus – narodeniny 48 (1)
zdroj: Haus Zvolen

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá