15 aplikácií pre zvýšenie produktivity

  • Uvažuješ ako zvýšiť svoju produktivitu, ušetriť čas a stíhať viac vecí naraz? Možno ti v tom pomôžu nasledujúce aplikácie z oblastí manažmentu, plánovania či zmeny návykov a začneš stíhať viac voľnočasových aktivít. Nech ťa sila a nové aplikácie sprevádzajú pri nových pracovných plánoch.
trello-material-design-update
  • Uvažuješ ako zvýšiť svoju produktivitu, ušetriť čas a stíhať viac vecí naraz? Možno ti v tom pomôžu nasledujúce aplikácie z oblastí manažmentu, plánovania či zmeny návykov a začneš stíhať viac voľnočasových aktivít. Nech ťa sila a nové aplikácie sprevádzajú pri nových pracovných plánoch.

Daydeed

Pomôže ti vytvoriť si harmonogram nových správnych návykov.  Môžeš si vybrať z troch kategórií – Dostaň sa do formy, Vybuduj si kariéru, Osvoj si nové zručnosti. Dovoľuje priebežne monitorovať tvoje pokroky v rôznych oblastiach a dohliada, aby si plnil svoje ciele (zázraky nerobí, takže keď si lenivý, nebude to fungovať).

1-t0Tir2_Ke-gk-oErl-Znxw

Momentum

Heslom „Don´t break the chain“ – Nerozbi reťaz, ťa motivuje k tomu, aby si svoj nový návyk splnil každý deň a tým bude tvoja reťaz rásť a nebude sa ti chcieť skončiť len tak.

1-35K_CyQKmplGLIHB2qgzGg

Productivity

Funguje na podobnom princípe kontroly tvojich cieľov a návykov. Sám si zadáš svoje denné ciele a Productivity bude sledovať, koľko z nich si splnil a či sa neflákaš.

1-S-BmoRPp6PtioEsytD6iwQ

 

Proud

Táto aplikácia ti pomáha prežiť stresujúce obdobia života pomocou Pomodoro techniky. Táto technika spočíva v 25 minútových intervaloch intenzívneho sústredenia s 5 minútovými pauzami, po 4. opakovaní s 30 minútovou pauzou.

1-53l2qrkNUm_uVtjW2BclcQ

 

Moodnotes

Zaznamenávaj si svoje nálady a vďaka tomu zlepši svoje myslenie. Taká malá samopsychoanalýza.

1-H4x2a9f8bjjvaxeG2L6-Lg

Habit List

Aj tu si zaznamenávaš svoje návyky z rôznych oblastí a môžeš postupne sledovať ako sa tvoje návyky menia a vyhodnotiť, čo chceš zmeniť.

1-XJc3ZQWs2NZbFrp7hD-Oaw

Produktive pre iOS

Tiež ti zorganizuje život a pomôže vytvoriť správne návyky, bude ťa sledovať pri všetkom a ešte má aj farebné fancy ikonky!

1-mW6OXJ3KyzS-ioDItyaiLw

Todoist

Táto minimalistická appka je tým správnym pomocníkom pokiaľ hľadáte jednoduchú aplikáciu, na zaznamenávanie úloh, ktoré je potrebné vykonať. Dizajnom síce nezaujme, ale je ľahko ovládateľná a funkčná.

1-c_ecnpXNfbczW-m8PG76oA

Asana

Asana ponúka viacero spôsobov využitia. Môžeš ňou sledovať konverzácie, úlohy, dealiney aj produktivitu takmer čohokoľvek od predajov až po  chyby v systéme. Vie ti výrazne uľahčiť život.

1-qc1argt6OlSVcZrSERzfVg

 

Pomotodo

Pomôže ti zmanažovať si prácu, môžeš si zapisovať nápady, nastavovať úlohy, dokončovať  ich a pozerať históriu svojich úloh.

1-y-_Zjrz-qbvGGA48Xcpr_g

 

Trello

Tento nástroj funguje ako projekt manažér pre teamy a ako to-do list pre jednotlivcov. Funguje na princípe drag and drop, čím si presúvaš kartičky s úlohami do rôznych zoznamov a organizuješ si svoj projekt a sleduješ progres.

1--03pk-IgNLdlOdoHPqjTXA

 

Whiteboard

Môžeš si organizovať denné úlohy a projekty v spolupráci s kolegami alebo klientmi, alebo si plánovať svoje osobné ciele.

1-w1pYy2dehnTsTp4WIUUv5g

Taco

Dovoľuje sledovať všetky tvoje úlohy na jednom mieste, dokáže zhrnúť tvoj to-do list z vyše 40 aplikácií ako sú vyššie spomínané Asana, Todoist, Trello a podobné.

1-BTk2-OqLmhSinzf-LakohQ

Paper 3.0

Túto aplikáciu si obľúbiš. Môžeš si v nej čmárať po fotkách, vytvárať diagramy, tabuľky, kresby, robiť si v nej checklist a rôzne poznámky. Je to niečo ako písať si na reálny papier, len s rozdielom, že máš všetko pokope vo svojom telefóne.

1-rKTG5aYbbasUAK-EK9viQw

 

Plan

Vďaka Planu budeš mať všetky úlohy, poznámky a plánované stretnutia na jednom mieste a dovoľuje ti sledovať ako tráviš čas, čím môžeš následne zvyšovať svoju produktivitu. Pomáha manažovať deň efektívnejšie.

1-rmSc4-TG2Wk5AD-EfkXb8Q

Zdroj: medium.com, zdroj fotografií: medium.com, zdroj titulnej fotografie: businessinsider.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech