20 eur na hodinu: Je najvyšší čas hľadať si brigádu. Objavili sme najlepšie platené práce na leto

  • Na Slovensku môžeš v lete brigádovať aj za vyše 20 eur na hodinu
  • Hľadali sme pre teba najlepšie platené brigády v slovenských krajských mestách
Najlepšie platené brigády
Ilustračné snímky Archív Canva
  • Na Slovensku môžeš v lete brigádovať aj za vyše 20 eur na hodinu
  • Hľadali sme pre teba najlepšie platené brigády v slovenských krajských mestách

Blíži sa leto, čo je okrem mnohého iného aj ideálny čas na nájdenie si brigády. Študenti práve teraz prezerajú stránky s ponukami práce, a rozhodli sme sa ti preto ukázať najrôznejšie možnosti s naozaj výbornými platovými podmienkami.

V Bratislave nás na portáli Profesia zaujala ponuka trénera či trénerky parkouru. Ak tento typ športu obľubuješ a máš s ním skúsenosti, v Benitim ti ako trénerovi ponúknu nástupný hodinový plat od 15 do 22 eur v čistom. Všetko záleží od tvojich skúseností.

Okrem toho sa na dohodu môžeš zamestnať aj ako tréner či trénerka športovej gymnastiky. Aj v tomto prípade ti v Benitime ponúkajú nesmierne slušný plat. V závislosti od tvojich skúseností si môžeš v čistom zarobiť od 16 do 20 eur za každú odpracovanú hodinu.

Ak ťa ale neláka trénovanie, sledovať sa oplatí aj napríklad ponuky práce ako masér/masérka. V Bratislave si vieš v tejto brandži zarobiť od 7 do 25 eur na hodinu.

Našli sme zaujímavé ponuky aj v Trnave či Nitre

Ak si hľadáš prácu v trnavskom okrese, VIP Gym na Veternej zháňa fitness trénerov a trénerky. V tejto pozícii si cenu určuješ sám a vypláca ťa priamo klient. Na hodinu si vieš zarobiť aj 15 až 25 eur, píše sa v ponuke práce.

Ak sa ale nevidíš ako tréner, oplatí sa zamyslieť aj nad pozíciou anketára. Spoločnosť Ekoplast totiž na západe Slovenska hľadá na dohodu anketára na marketing, pričom pracuješ len 2 až 4 hodiny denne. Tvoja hodinová sadzba je však 12,50 eur.

Aj východne od Trnavy si vieš pomerne pekne zarobiť aj mimo overených istôt, akou je napríklad gastro. V Nitre môžeš brigádovať ako lektor angličtiny. Učiť budeš malé detičky, ale možno aj svojich rovesníkov. Očakáva sa od teba správny prístup k študentom v závislosti od ich veku a, pochopiteľne, adekvátny level angličtiny. Zarobiť si môžeš 7 eur na hodinu.

Ďalšia možnosť, ktorej sa oplatí venovať pozornosť v akomkoľvek meste, je vodič taxislužby. Aj v tomto prípade sa vieš často zamestnať na dohodu, no zárobkom prekonať slovenský priemerný plat.

Výborný zárobok v Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove či Košiciach nájdeš na druhej strane

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia, Profesia

Najnovšie videá

Trendové videá