24-ročný youtuber je milionár, stavia továreň na čokoládu a súkromný ostrov daruje možno aj tebe

  • Jeho aktuálny majetok sa pohybuje na úrovni 56 miliónov eur
  • Za jediný mesiac si na účet pripíše aj viac ako 1 milión dolárov
Instagram/MrBeast
Instagram/MrBeast
  • Jeho aktuálny majetok sa pohybuje na úrovni 56 miliónov eur
  • Za jediný mesiac si na účet pripíše aj viac ako 1 milión dolárov

Jimmy Donaldson, lepšie známy pod svojim online menom MrBeast, je populárny americký youtuber, internetová osobnosť, podnikateľ a filantrop. Veľa ľudí ho označuje za priekopníka žánru videí na YouTube, ktorých tvorba si vyžaduje astronomické sumy peňazí.

Je tiež zakladateľom siete reštaurácií MrBeast Burger, spolutvorcom finančnej zbierky Team Trees na výsadbu stromov, no úspešná je aj jeho zbierka Team Seas, vďaka ktorej sa podarilo od ľudí vyzbierať viac ako 30 miliónov dolárov, ktoré slúžia na boj proti plastovému odpadu vo svetových vodách.

Youtuber MrBeast je známy tým, že nemá problém len tak rozdávať milióny dolárov. Svoju filantropiu však aktuálne posúva na celkom novú úroveň. Jeho videá k dnešnému dňu odoberá viac ako 95,6 milióna ľudí, svojmu publiku preto oznámil, že ak dosiahne 100 miliónov odberateľov, niekomu daruje ostrov. Súčasne tento ambiciózny mladík stavia repliku továrne na čokoládu Willyho Wonku. 

Ostrov za 20 miliónov

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: Twitter/MrBeast, Rolling Stone, Youtube/MrBeast, celebritynetworth.com, The Full Story of MrBeast/ Colin and Samir

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá