5 luxusných bývaní zo Slovenska, v ktorých zažiješ atmosféru ako nikdy predtým

  • Zdieľaná ekonomika zažíva boom a výnimkou nie je ani bývanie
  • Vždy si túžil po vile či byte ako z magazínu, no nemáš na to? Môžeš si ich požičať aspoň nachvíľu
  • Aj na Slovensku nájdeš zopár bytov či víl, ktoré ti pocit luxusu prinesú
BeFunky-collage (33)
Airbnb
  • Zdieľaná ekonomika zažíva boom a výnimkou nie je ani bývanie
  • Vždy si túžil po vile či byte ako z magazínu, no nemáš na to? Môžeš si ich požičať aspoň nachvíľu
  • Aj na Slovensku nájdeš zopár bytov či víl, ktoré ti pocit luxusu prinesú

Tie naozaj luxusné bývania si svoji majitelia veľmi dobre strážia, no aj na Airbnb môžeš nájsť niekoľko zaujímavých ponúk. Pozri sa na ne spolu s nami.

Apartmán so zelenou terasou, Bratislava

Luxusný veľkorozmerný byt si v Bratislave môže dovoliť len málokto. Ty si ho však môžeš aspoň prenajať na pár dní. Tento luxusný priestranný apartmán kúsok od vychytenej bratislavskej časti Koliba, ti ponúkne famózny výhľad, dve terasy plné zelene a príjemne minimalistický interiér. K tomu vstup do sauny a bazénu. Skvelé hodnotenia a 4 a pol hviezdičky za 105 eur na noc.

Vila pri jazere, Liptov

Čarovný slovenský región Liptov nie je len o dreeniciach, ovečkách a oštiepkoch. Nájdeš tu aj takéto honosné komplexy s francúzskymi oknami a priestrannou záhradou. Vila Alaska v Marina Liptov, ktorá leží takmer na brehu Liptovskej Mary, má dizajn štýlového zrubu pri jazere. V útulnom, no stále luxusnom interiéri nájdeš aj krb, na záhrade zas terasu. Cena začína na 250 eurách za noc.

Golfový rezort, Senica

V zahraničí môžeš nájsť golfové komplexy sršiace nehanebným luxusom, no jeden taký, len trochu skromnejší, je aj u nás. Penati Golf Resort ponúka túto dvojposchodovú vilu s tromi spálňami a tromi kúpeľňami a s útulným, tak trochu severským dizajnom. Interiéru dominujú industriálne svietidlá. Bonusom je krb aj záhrada s terasou a grilom. Cena za ubytovanie začína na 432 eurách za noc.

Žiarivý mezonet, Vysoké Tatry

Mohlo by sa zdať, že v Tatranskej Lomnici nájdeš len typické horské chaty, no opak je pravdou. Ubytovanie tu vie byť naozaj luxusné, napríklad ako tento krásny mezonet. Svetlý a vzdušný interiér dvojposchodového apartmánu je zariadený do modernej bielej a zábradlie schodiska tvorí originálna sieť. Spacia časť je zaujímavo riešená a k apartmánu patrí aj malý balkón s výhľadom. Bývanie je hodnotené piatimi hviezdičkami a jeho cena začína na 140 eurách za noc.

Apartmán ako zo žurnálu, Donovaly

V obľúbenom lyžiarskom stredisku Donovaly môžeš nájsť aj takýto skvost. Dômyselne zariadený amartmán je ako vystrihnutý z fancy časopisu o bývaní a pokojne by mohol byť bytom cestovateľa. Dominuje mu veľká mapa na stene a prírodné solitéry a doplnky, ako stôl z pňa stromu či podložky z koží. K tomu kontrastuje zamatový gauč a teplo dodáva krb. Z terasy si môžeš vychutnávať výhľad na tataranskú prírodu. Cena začína na 130 eurách za noc.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech