50+ stránok, na ktorých môžeš prezentovať svoj produkt alebo startup

  • Chcel by si svoj produkt prezentovať pred publikom, ale nemáš pred akým? Chceš získať feedback, konštruktívnu kritiku alebo kontakty? Tak čítaj ďalej.
maxresdefault
  • Chcel by si svoj produkt prezentovať pred publikom, ale nemáš pred akým? Chceš získať feedback, konštruktívnu kritiku alebo kontakty? Tak čítaj ďalej.

Slovensko

Predtým, ako sa pohneš na zahraničné portály a stránky určite zváž napríklad slovenskú facebookú skupinu:

Directories

Directories sú miesta, kam môžeš postovať svoj produkt, appku, startup a dostaneš feedback, fanúšikov, kritiku a záujem tlače. Takmer každý deň vzniká nová stránka, ale väčšina z nich rýchlo stráca priaznivcov. Nasledujúce linky sú všetky aktívne.

alltopstartups

Nástroje na beta testovanie

Ak potrebuješ, aby niekto otestoval tvoj beta produkt, môžeš použiť ktorýkoľvek z nasledujúcich stránok. Sú síce platené, ale očakávať môžeš detailný feedback od používateľov. Je len na tebe, či ti to stojí za to.

betalize

Kanály Reddit

Reddit u nás nie je až tak populárny, takže pokiaľ ho nepoznáš, je pre teba testovanie komplikovanejšie o to, že sa s ním budeš musieť naučiť pracovať, avšak ani po tom to nemusí byť jednoduché. Reddit má vlastné pravidlá a netiketu – etiku postovania na nete. Svoje nápady môžeš pridať pod rôzne podkategórie. Niektoré z nich uvádzame, iné si môžeš dohľadať aj sám podľa zamerania tvojho produktu.

reddit

Submission service – predávanie kompetencií ďalším

Ak nemáš čas manuálne predkladať svoj startup na predchádzajúce stránky, alebo ak chceš zasiahnuť niekoľko tech blogov naraz, môžeš použiť jeden z týchto servisov, ktoré to urobia za teba. Na niektorých môžeš dokonca nájsť aj kontakty na žurnalistov a blogerov.

heypress

Zoznamy blogov

Napriek množstvu stránok, ktoré sú vyššie spomenuté sme sa ešte stále nedostali k blogom ako sú TechCrunch, TheNextWeb, Gizmodo a ďalšie. Existujú tisíce podobných užitočných stránok o technike, mobilných aplikáciách, hrách a bolo by nemožné vypísať ich všetky. Ak potrebuješ PR zdroje, skús sa pozrieť napríklad na:

 

Kontaktuj nás

Ak by si sa chcel poradiť, alebo prezentovať svoj nápad na Slovensku a v Českej republike, neváhaj nás kontaktovať cez formulár na spodku stránky alebo v ľavom menu.

submit

Zdroj: medium.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech