Absurdný „Anti-5G bioštít“ ťa má ochrániť pred 5G a koronou. Ľudia sú zaň ochotní dať 300 dolárov

  • Od prepuknutia pandémie sme boli svedkami rôznych teórií o vzniku vírusu
  • Táto spoločnosť ponúka vyváženie škodlivých účinkov elektrického žiarenia v podobe „Anti-5G bioštítu“, čím podporuje konšpiráciu o víruse
  • Od prepuknutia pandémie sme boli svedkami rôznych teórií o vzniku vírusu
  • Táto spoločnosť ponúka vyváženie škodlivých účinkov elektrického žiarenia v podobe „Anti-5G bioštítu“, čím podporuje konšpiráciu o víruse

Všetci sa snažíme dopátrať k pravde, upokojiť nálady a pritom sa nenakaziť korovanírusom. Zdá sa však, že scestné tvrdenia a konšpiračné teórie sú nielen celkom obľúbené, no dávajú priestor spoločnostiam zarobiť. Čo si myslíš o tomto „Anti-5G bioštíte“, ktorý ťa má údajne ochrániť?

Vpichnime si do žíl dezinfekciu

Nie je to tak dávno, čo Donald Trump vyhlásil, že účinným aktom v boji proti koronavírusu môže byť intravenózne podanie dezinfekcie. Samozrejme, jeho tvrdenie razom zamietli odborníci.

Pri špekuláciách, či bol tento druh koronavírusu vytvorený umelo, napríklad v laboratóriu v už tak neslávnom meste Wu-chane, alebo skutočne vznikol ako dôsledok zlého stavu zvieracieho trhu, sa vytvorilo dostatok miesta na teoretizovanie, ktoré využili rôzni kreatívci.

Obnov geometriu atómov, a tak napomôž životnej energii

Od teórie, že vírus sa mohol dostať na zem na asteoride, sme sa presunuli až k tomu, že samotná 5G sieť môže byť príčinou vzniku či šírenia koronavírusu. Spoločnosť 5GBioShield prišla s riešením, ktoré ťa pred hrozbami plynúcimi z 5G siete ochráni. Áno, čítaš správne.

Za pár stoviek dolárov dostaneš ochranu v podobe USB kľúča s nálepkou, ktorý bol uvedený na trh ako prvý produkt na sanáciu proti škodlivému žiareniu.
 
zdroj: 5GBioShield
 
Produkt má „premietať prenosnú holografickú vrstvu hneď po pripojení k počítaču, telefónu, či inému elektronickému zariadeniu. V nej obnoví koherenciu geometrie atómov, čo vedie k perfektnému prostrediu pre znovuobnovenie životných síl v podobe úpravy srdcovej činnosti za podpory plazmy,“ uvádza spoločnosť na svojom webe.
 
Ak ťa to neohromilo, spoločnosť ďalej sľubuje nanovrstvu, ktorá slúži ako kvantový holografický katalyzátor na vyváženie a harmonizáciu škodlivých účinkov elektrického žiarenia. Nanovrstva by mala fungovať od 8 do 40 metrov.

Odborníci varujú: je to klamstvo

Okrem toho, že prelomová ochrana vyzerá ako pomerne nekvalitný USB kľúč, nie je to len tvoje oko, ale aj to vedecké, čo funkčnosť vyvracia. „Sme si vedomí toho, že sa ľudia pohrávajú so snahou nastaviť elektromagnetický štít, no nik ešte netvrdil, že to vie spraviť prostredníctvom USB kľúča,“ hovoria britskí odborníci na testovanie bezpečnosti zariadení pre spoločnosť Pen Test Partners.
 
Po otvorení produktu v ňom nenašli nič, iba štandardné elektronické komponenty. Namiesto spomínanej nanovrstvy figurovala na kľúči nálepka, ktorá nemala žiadne prepojenie so zariadením samotným, a preto odborníci momentálne vylúčili, že by sa jednalo o spomínanú technológiu.
zdroj: 5GBioShield
 
 
Zdroje: Pen Test Partners, 5GBioShield, Ifl Science

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech