Aj ty môžeš vlastniť novú „pobočku“ potravín z dielne Tesca. Stačí, ak spĺňaš tieto požiadavky

  • Žabka je poľská maloobchodná sieť potravín, ktorá si našla svojich priaznivcov aj v susednom Česku
  • Ako franšízová sieť spoločnosti Tesco prichádza aj na Slovensko
  • Takýto obchod tak v praxi môžeš vlastniť aj ty a to s minimálnymi vstupnými nákladmi
Tesco
  • Žabka je poľská maloobchodná sieť potravín, ktorá si našla svojich priaznivcov aj v susednom Česku
  • Ako franšízová sieť spoločnosti Tesco prichádza aj na Slovensko
  • Takýto obchod tak v praxi môžeš vlastniť aj ty a to s minimálnymi vstupnými nákladmi

Nedávno sme ťa informovali o tom, že sieť potravín Žabka spúšťa prvé obchody už aj na Slovensku. Táto značka potravín funguje formou franšízovej spolupráce. To znamená, že môžeš získať svoju vlastnú predajňu, avšak s minimálnymi vstupnými nákladmi.

„Obchody fungujú vo forme franšízy, čo znamená, že sú prevádzkované nezávislými podnikateľmi podľa štandardov definovaných spoločnosťou Tesco Franchise Stores SR. Sieť predajní Žabka sa neustále rozrastá, preto stále hľadáme nových spolupracovníkov, ktorí s použitím Tesco know-how a využitím sily našej skupiny poskytnú svojim zákazníkom ten najpohodlnejší nákup,“ objasňuje spoločnosť na svojom webe.

Gepostet von Potraviny Žabka am Mittwoch, 7. November 2018

„Sami najlepšie vieme, že budovanie obchodu nie je ľahké, a preto vás v tom rozhodne nenecháme samých. Žabka má osvedčený podnikateľský model z Česka, vďaka čomu od nás získate prístup k unikátnemu know-how a podporu skúsených odborníkov z maloobchodu, ktorí vám kedykoľvek pomôžu,“ objasňuje spoločnosť.

Tím profesionálov ti poskytne kompletne pripravený obchod so všetkým vybavením, ktoré budeš potrebovať. Žabka chce byť pre svojich franšízantov silným partnerom, ktorý má osvedčený obchodný model, no zároveň im poskytne slobodu pri uskutočňovaní stanovených plánov.

Na vlastnenie prevádzky McDonald’s na Slovensku nemusíš mať prax. Stačí ti pár stoviek tisíc eur

Cieľom tímu Žabky je vytvárať a rozširovať podnikanie založené na koncepte jednoduchého a pohodlného nákupu. Tento typ podnikania je predovšetkým vhodný pre ľudí, ktorí majú skúsenosti v maloobchode alebo v gastronómii a chcú sa ďalej rozvíjať.

Vstupom do franšízovej spolupráce okrem iného získaš plne vybavenú predajňu Žabka so zabezpečeným zásobovaním, prevádzkový systém vrátane schémy odmeňovania, ale aj vstupný tréning a koučing, a to s odmenou počas zaškolenia. Zo svojho zisku taktiež nebudeš platiť nájomné, náklady na energie ani nákup tovaru.

Gepostet von Potraviny Žabka am Samstag, 14. März 2020

Čo však bude tvojou úlohou v pozícii podnikateľa? Spoločne s vlastným tímom budeš mať na starosti zabezpečiť, aby prevádzka obchodu fungovala v súlade so všetkými štandardmi spoločnosti. Samozrejmosťou by malo byť aj aktívne podieľanie sa na fungovaní predajne. 

Nevyhnutne však nemusíš mať podnikateľskú dušu. Žabka ponúka príležitosť si zarobiť aj tým ľuďom, ktorí disponujú nebytovými priestormi a chcú ich dlhodobo prenajať predajni Žabka.

Žabka má momentálne namierené do centra hlavného mesta a zatiaľ by sa mala orientovať len na Bratislavu, respektíve jej okolie. Do regiónov sa táto sieť nateraz nechystá. Prvú kamennú predajňu by mali otvoriť do konca tohto roku. 

Zdroje: corporate.tesco.sk, Žabka

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech