Ak ťa týranie zvierať skutočne trápi, na Slovensku vieš pomôcť jednoducho, kúp geniálny darček

  • Zvierací ombudsman v spolupráci s dielňou Remini vytvoril pre svojich podporovateľov zápisníky, vďaka ktorým sa dá pomôcť trikrát
  • Pomocnú ruku jeho kúpou podáš tímu Zvieracieho ombudsmana, ktorý bude môcť zabezpečiť dôstojnejší život pre zvieratá
  • Taktiež pomôžeš samotným zvieratám, ktoré budú mať vďaka tejto snahe lepší život a v neposlednom rade podporíš aj lokálnych výrobcov
pes, snes
Pexels/Helena Lopes, Unsplash/Gary Sandoz
  • Zvierací ombudsman v spolupráci s dielňou Remini vytvoril pre svojich podporovateľov zápisníky, vďaka ktorým sa dá pomôcť trikrát
  • Pomocnú ruku jeho kúpou podáš tímu Zvieracieho ombudsmana, ktorý bude môcť zabezpečiť dôstojnejší život pre zvieratá
  • Taktiež pomôžeš samotným zvieratám, ktoré budú mať vďaka tejto snahe lepší život a v neposlednom rade podporíš aj lokálnych výrobcov

Tieto unikátne zápisníky Remini vznikajú v malej slovenskej dielni. Zruční Slováci tu všetky ich výrobky zhotovujú výlučne z udržateľných zdrojov a prechádzajú ručnou poctivou prácou.

Presne tak poctivo pracuje deň čo deň aj tím Zvieracieho ombudsmana. Postupne sa náročnými krokmi dostávajú k výsledkom, ktoré zvieratám v našej krajine zabezpečujú lepší život.

Šéfka útulku: V osadách nie sú vhodné podmienky pre život zvierat. Psom uväzujú okolo krku špagáty a dusia ich

V predvianočnom čase predstavila táto organizácia nový merch, práve  v podobe kvalitných slovenských zápisníkov. „Záleží nám na dôstojnom živote zvierat, na budúcnosti našej planéty a zároveň chceme podporiť lokálnych a poctivých výrobcov, ktorí to v týchto časoch nemajú ľahké. Všetky tieto hodnoty sme sa rozhodli spojiť v našom novom merchi,“ vysvetľuje zvieracia ombudsmanka Zuzana Stanová. 

„My sa v Remini snažíme viesť ľudí k tomu, aby trochu viac premýšľali, zapisovali a plánovali a mali tak pokojnejší život. Pokoj majú šíriť aj zvieracie ilustrácie, ktoré vytvorila ilustrátorka Dominika Valentovičová,“ hovorí Karol Prudil, zakladateľ Remini.

Nie je to prvýkrát, čo sa Zvierací ombudsman pri tvorbe merchu spojil s lokálnym výrobcom. Už v minulosti predstavil tričká a kryty na telefón Zvierací ombudsman a Koláčová, ktoré dizajnovala Kristína Tormová. 

Podporte nás kúpou exkluzívneho zápisnkíka od značky Remini! Ideálny vianočný darček!

SME NESMIERNE RADI, ŽE VÁM DNES MÔŽEME PREDSTAVIŤ VEĽKÚ NOVINKU ⚠️🔥🐾🎁👇Záleží nám na dôstojnom živote zvierat a budúcnosti našej planéty, podporujeme lokálnu a poctivú tvorbu. Všetky tieto hodnoty sme spojili v našom novom merchi.Predstavujeme vám ZÁPISNÍKY ZVIERACÍ OMBUDSMAN & Remini. Tieto unikátne zápisníky vznikli v malej slovenskej dielni, v ktorej všetky výrobky pochádzajú z udržateľných zdrojov a prechádzajú ručnou poctivou prácou. Presne tak poctivo aj my denno-denne pracujeme v Zvieracom ombudsmanovi, malými postupnými a náročnými krokmi sa dostávame k výsledkom, ktoré zvieratám zabezpečujú lepší život.Ak si zápisník, ktorý vás bude sprevádzať počas vašich dôležitých i bežných dní, zakúpite, podporíte tak naše aktivity a my vďaka vyzbieraným peniazom budeme môcť aj naďalej pokračovať v našich aktivitách. Zápisníky s originálnymi ilustráciami od slovenskej autorky potešia určite aj vašich známych ako vianočný darček.POMÔŽTE NÁM POMÁHAŤ.Zápisníky si môžete pozrieť na tomto linku: http://zvieraciombudsman.sk/ombudsmanske-tricka-a-kryty/Objednávky prijímame na: [email protected]#stopkrutosti #zvieraciombudsman

Posted by Zvierací ombudsman on Monday, November 30, 2020

„Máme veľkú radosť, keď vidíme, koľko ľudí chodí po uliciach v našich tričkách a nosí naše kryty na telefón. Je to pre nás dôkaz, že ľuďom nie je osud zvierat ľahostajný a rovnako ako nám im záleží na zmierňovaní tyranských skutkov na Slovensku,“ dodáva Zuzana Stanová. 

Finančnú podporu, ktorú podporovatelia Zvieraciemu ombudsmanovi za zápisníky darujú, využije iniciatíva na realizáciu aktivít podporujúcich ochranu zvierat. Za dar z jedného zápisníka dokáže Zvierací ombudsman prevádzkovať linku bezplatnej právnej poradne na jeden týždeň.

Za dar z dvoch zápisníkov dokáže nájsť nový láskavý domov pre jedného psíka v rámci podujatia Nájdite sa a štyri zápisníky, o ktoré budú mať podporovatelia záujem, zabezpečia účasť Zvieracieho ombudsmana na jednom súdnom pojednávaní. 

Podporíš počas Vianoc lokálnych výrobcov a zvieratá v núdzi?

Zápisníky si môžeš pozrieť na webe zvieraciombudsman.sk. Objednávky prijímajú na adrese: [email protected] Odporúčaný príspevok je 26 eur, spolu s poštovným a balným.

Remini

Slovo remini pochádza z pojmu reminiscencie, čo vlastne znamená spomienky. Za jedinečným projektom stojí Karol Prudil a jeho partnerka Lívia a Remini funguje už od roku 2012. Pôvabnou ideou značky je sila prázdneho listu papiera, krása v jednoduchosti, uchovávanie spomienok.

Prečo by však mal nad kúpou diáru pouvažovať každý z nás? „Okrem toho, že zapisovanie uchováva naše spomienky a dôležité fakty, zachytáva pohľad na nás samých pre časy, keď budeme iní. To nám dáva nadhľad pre nové kroky, riešenia a radosť zo života,“ hovoria autori.

Tak ako sú koralové útesy podmorskými záhradami, tak je zápisník záhradou toho, čo nosíme ponorené pod povrchom…

Posted by Remini on Saturday, December 5, 2020

 Remini má vo svojom portfóliu zápisníky, diáre a skicáre zaodeté do jedinečného dizajnu viacerých šikovných umelcov, ktorí sa na tomto projekte podieľajú. Používajú kvalitný, certifikovaný papier krémovej farby, ktorý je ideálny aj na archiváciu, a teda vaše spomienky zostávajú v bezpečí.

„V Remini sa venujeme tomu, aby sme priniesli to najlepšie z našej výroby do vašich každodenných potrieb. Inovujeme to, čo treba oživiť a po starom v remeselnom duchu robíme to, čo treba zachovať. S dôrazom na detail precízne ručne dokončujeme každý zápisník, diár či skicár. V každom nájdete metre voľného priestoru pre Váš esprit a nápady. Je to vysoko kvalitný, archivačný papier príjemnej krémovej farby,“ dodávajú.

Zdroje: Remini, Zvieracieho ombudsman

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK