Ako rozbehnúť marketing aj bez veľkých peňazí? Na Podnikateľskej fieste ti to prezradí spoluzakladateľ Triadu

  • Príď diskutovať o inováciách v biznise na podujatie Podnikateľská fiesta
  • Uskutoční sa už 26. septembra 2019 na pôde Slovak Business Agency v Bratislave
  • Moderovať ju bude obľúbený stand-up komik Michael Szatmary
jarop
Podnikateľská fiesta
  • Príď diskutovať o inováciách v biznise na podujatie Podnikateľská fiesta
  • Uskutoční sa už 26. septembra 2019 na pôde Slovak Business Agency v Bratislave
  • Moderovať ju bude obľúbený stand-up komik Michael Szatmary

Tento rok bude na Podnikateľskej fieste hlavným rečníkom Jaro Zacko, kreatívec, podnikateľ a spoluzakladateľ TRIAD Advertising – reklamnej agentúry roka 2018. Prezradí, že robiť chyby pri štarte podnikania je normálne, ale aj to, že dnes sa dá rozbehnúť marketing aj bez veľkých peňazí. 

zdroj: Podnikateľská fiesta

Prvá časť panelových diskusií sa bude venovať biznis inováciám vo svete online. Od odborníkov z praxe sa dozvieš, aké príležitosti priniesli podnikateľom e-kasy, ako môžeš inovovať platobné možnosti pre svojich zákazníkov, alebo ako sa u nás darí platbám mobilmi. Na otázky bude odpovedať aj Martin Dolejš zo spoločnosti MasterCard alebo odborník na digitálne bankovníctvo Peter Ivanka zo spoločnosti Softec. 

Druhá časť diskusií priblíži trendy v tom reálnom, offline svete. Presvedčíš sa, že trvalá udržateľnosť už dávno nie je len vzdialená téma určená pre vedcov či eko-nadšencov, ale reálny trend, z ktorého môžete urobiť svoju konkurenčnú výhodu. 

Príde o tom porozprávať Igor Losman zo spoločnosti METRO Cash & Carry, ktorá patrí medzi lídrov v realizácii zelených krokov v podnikaní, dvojica Martina Novotová a Martin Gajdoš, ktorí prevádzkujú predajňu potravín BEZOBALiS. No uvidíš aj majiteľku  cukrárne Mandlove Martinu Grňovú, ktorá rozváža svoje zero-waste koláče elektromobilom alebo Katarínu Hutýrovu z dizajnového obchodu NOSENE.

Príď sa inšpirovať, ako robiť biznis ešte lepšie, a budeš môcť ochutnať napríklad aj špeciality v podaní šéfkuchára spoločnosti METRO Vojta Artza pripravené podľa najnovších trendov. Podujatie štartuje o 12.30 hod. v Slovak Business Agency na Karadžičovej ulici 2 v Bratislave. Vstup je voľný.

Podnikateľskú fiestu už tretí rok organizuje Slovak Business Agency spolu so spoločnosťou METRO, Združením mladých podnikateľov Slovenska, Združením podnikateľov Slovenska a agentúrou AMI Communications Slovakia. Podujatie je súčasťou kampane ku Dňu súkromného podnikania, ktorý pripadá v tomto roku na 8. októbra.

„Podpora obchodníkov a súkromných podnikateľov je pre spoločnosť METRO jednou z kľúčových aktivít. Sme preto veľmi radi, že Podnikateľská fiesta a Deň súkromného podnikania vstupujú v tomto roku už do svojho štvrtého ročníka, a prinášajú aj také aktuálne témy, ako je udržateľné podnikanie. Veríme, že nielen naša skúsenosť s filozofiou Zero Waste, ale aj skúsenosti iných podnikateľov presvedčia, že nové trendy prinášajú aj nové obchodné príležitosti,  vysvetľuje riaditeľ predajne METRO v Ivanke pri Dunaji Igor Losman. 

zdroj: Podnikateľská fiesta

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech