Ako sa darí slovenskému nominantovi na startup roka, aplikácii GoCatchMe?

  • O aplikácii GoCatchMe sme už písali keď bola ešte nová, čerstvá, voňavučká. Ako sa jej darí dnes, kam sa posunula? Čo sa tomuto projektu podarilo od augusta, kedy sme o nich písali?
image_1447324452.jpeg
  • O aplikácii GoCatchMe sme už písali keď bola ešte nová, čerstvá, voňavučká. Ako sa jej darí dnes, kam sa posunula? Čo sa tomuto projektu podarilo od augusta, kedy sme o nich písali?

 

GoCathMe je appka, ktorá spája ľudí navzájom, ale aj podniky a ich zákazníkov, má teda dve možnosti využitia, princíp je však rovnaký. Na jednej strane je používateľ, či už bežný človek alebo podnik, ktorý vytvorí  výzvu pre ostatných používateľov appky v jeho okolí. Ak sa niekto rozhodne túto výzvu prijať, má na jej splnenie nasledovných 30 minút. Odmenou mu bude stretnutie s novým človekom alebo v prípade komerčného subjektu aj niečo naviac.

 

 

O jednom úspechu GoCatchMe sme vás už informovali. Appka bola jednou z nominovaných na prestížne ocenenie CESA pre rok 2015, ako startup roka. K čomu im ešte raz gratulujeme, konkurencia bola skutočne silná a pre tak mladý startup je veľkým úspechom samotná nominácia.

 

Čo ďalej? Od augusta prebehlo pár mesiacov a GoCathMe vyzerá, že to myslí skutočne vážne.

 

Modul pre komerčné subjekty, ako sú rôzne podniky, je dnes  už dokončený dostupný v jednoduchej a prehľadnej podobe na web stránke. Podniky si tu môžu rýchlo registrovať a nastavovať svoje kampane podľa potreby s obmedzením len vlastnej vynaliezavosti.

 

 

Novinkou je tiež pridanie navigácie do appky. Šípka naviguje kečera a zároveň meria vzdialenosť k jeho odmene.

 

GoCathMe zvolila zábavnú formu propagácie za účelom budovania komunity a zväčšovania počtu používateľov. Zorganizovali 3 veľké kečerské akcie, dve v Olomouci a jedna v Zlatých Moravciach. Na týchto akciách sa vo veľkom overila funkčnosť aplikácie, ako aj záujem o ňu.  

 

Najbližšie sa na veľkú chytaciu udalosť GoCatchMe môžete tešiť už 5. decembra a to dokonca v 19 mestách naraz. Bude to doteraz najväčšia kečerská akcia a bude sa konať napríklad v Prahe, Bratislave, Trenčíne či Nitre a mnohých iných mestách. V zapojených mestách sa v rovnakom čase zobrazia výzvy na chytanie v rámci vianočných trhov.

 

 

Aplikácia je dostupná pre Android aj iOS a momentálne má niekoľko tisíc používateľov. Väčší záujem je v Česku, kde je až 65% zo všetkých používateľov. GoCatchMe je stále vo väčšej miere využívaná používateľmi-jednotlivcami na chytanie sa navzájom. Appka doteraz spolupracovala so 14 komerčnými subjektami, ktoré zverejnili svoju výzvu.

 

K chalanom Michalovi, Jindřichovi a Vladovi s a pripojil nový člen tímu Jirka, ktorý sa stará o aktivity v Česku. Chalani pripravujú aj ďalšie novinky, na ktoré sa tešíme a budem Vás ďalej informovať.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech