Ako sa zoznámiť v 21. storočí? Kamošov pre spoločné zážitky nájdeš na Gettpal

  • Žijeme v online dobe, keď sa zdá, že nadväzovanie nových kontaktov je ľahšie než kedykoľvek predtým. Áno aj nie. V online dobe sa môžu mnohí cítiť sami a nevedia nadviazať reálne kontakty. Teraz im môže pomôcť táto moderná platforma, ktorá prepája online a offline svet.
collageqedwl
pexels.com
  • Žijeme v online dobe, keď sa zdá, že nadväzovanie nových kontaktov je ľahšie než kedykoľvek predtým. Áno aj nie. V online dobe sa môžu mnohí cítiť sami a nevedia nadviazať reálne kontakty. Teraz im môže pomôcť táto moderná platforma, ktorá prepája online a offline svet.

Gettpal už dnes pre mnohých nie je neznámy pojem. Moderná online-offline platforma, ktorá spája priateľských a otvorených ľudí nielen na Slovensku, si už našla množstvo priaznivcov. Atraktívna je najmä preto, že dokáže prenášať online známosti do reálneho offline prostredia. Svoju základňu má okrem Bratislavy aj v Brne, Prahe, Berlíne a vo Viedni. Spolu už Gettpal za dva roky fungovania zorganizoval viac ako 22-tisíc stretnutí, na ktorým za nové známosti vďačí aj množstvo Slovákov. Za projektom stoja mladí nadšenci, ktorí Gettpal posúvajú neustále vpred!

Gettpal bude ešte lepší

Teraz je hľadanie kamošov s Gettpalom ešte jednoduchšie. Má totiž vlastnú aplikáciu pre iOS aj Android. „Prichádzali sme o ľudí, ktorí majú svoje dôvody, prečo nie sú na najznámejšej sociálnej sieti. Chceli sme si vytvoriť svoje zázemie, ktoré budeme postupne zdokonaľovať,“ tvrdia autori projektu. Sú presvedčení o tom, že je lepšie vytvoriť najprv aspoň jednoduchú verziu, než čakať niekoľko rokov na spustenie „dokonalej“ aplikácie. V novej appke si členovia Gettpalu môžu filtrovať eventy podľa svojho záujmu. Tešiť sa môžu z vyššej bezpečnosti, pretože Gettpal tím kontroluje každý profil a dohliada na dodržiavanie slušného správania online aj na offline eventoch.

V rámci neustáleho rozvoja projektu chcú autori viac podporovať aktívnych členov, ktorí vytvárajú eventy pre Gettpalákov. „Spustíme program ambasádorov, ktorí budú odmeňovaní za eventy, ktoré organizujú pre ľudí. Výsledkom bude, že sa bude diať veľa rôznorodých eventov (od behu až po návštevy galérií) a každý si bude môcť vybrať to, čo ho baví. Vždy ho tam bude čakať usmiaty ambasádor,“ vysvetlili autori. Pri takejto filozofii je takmer zaručené, že s aocitneš na mieste a medzi ľuďmi, kde jednoducho patríš. :) Gettpal pripravuje tiež možnosť prémiového účtu, ktorý ešte viac zjednoduší hľadanie nových kamošov pre spoločné športovanie, zábavu a ďalšie aktivity.

Gettpal ako firemný benifit

Tím pracuje aj na produkte pre stredné a veľké firmy. Pomocou aplikácie Gettpal im totiž chcú pomôcť socializovať zamestnancov a prinášať im benefity teambuildingov na dennodennej báze za zlomok ceny, akú by bežne zaplatili. „Mnohí Gettpaláci pôsobia v korporáciách a keď sme sa s nimi rozprávali, čo im v živote chýba a ako podporiť ich či ich kolegov, napadol nám tento benefitný firemný prístup, ktorý už začíname ponúkať,“ dodali autori projektu.

Ako Gettpal funguje?

Projekt funguje na základe dobrovoľných príspevkov členov a podporovateľov. Funguje na báze malých mesačných príspevkov, odstupňovaných od 3 do 7 eur. Je to suma, ktorá mnohých nezaťaží a nám umožní projekt posunúť na ešte vyššiu úroveň. Veď za jeden obed s kolegami dáš často viac. Samozrejme, supporterom ich príspevok umožňuje čerpať viaceré výhody plynúce z ich záujmu o podporu.

Gettpal tvorí komunita priateľských ľudí, ktorí radi spoznávajú nové tváre. Nezáleží na tom, kto ako vyzerá alebo odkiaľ je. Jediné na čom záleží, je spoločná aktivita a to, aby sa k sebe všetci správali tolerantne v zmysle filozofie Gettpalu. Podľa jeho vízie existuje svet, v ktorom nezáleží na tom, či si sa rozišiel s partnerom, presťahoval sa či sa len chcel zoznámiť s novými ľuďmi. Stačí pár kliknutí alebo jedno stretnutie a už nikdy ti nebude chýbať parťák na čokoľvek, či už je to šport, cestovanie, party či len pokec pri káve. :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK