Aktuálne: Anglickú Premier League bude môcť celý svet sledovať na YouTube zadarmo

  • Niektoré zápasy budeš môcť pozerať bezplatne
  • Ostáva ešte 92 zápasov do konca sezóny
liverpool salah mane
TASR/AP/Jon Super
  • Niektoré zápasy budeš môcť pozerať bezplatne
  • Ostáva ešte 92 zápasov do konca sezóny

Koronakríza zasiahla aj svet športu. Nehrá sa prakticky nič a týka sa to aj futbalu. Nie je zatiaľ jasné, kedy sa svetoví futbalisti opäť vrátia na trávnik, je to individuálne a záleží od tej-ktorej krajiny, ako sa jej darí v boji proti koronavírusu.

Anglická liga ešte síce nie je rozhodnutá, no je veľmi pravdepodobné, že ju vyhrá po dlhých rokoch Liverpool. Ostáva ešte celkom 92 zápasov a nie je úplne jasné, kedy sa obnoví sezóna. Najčastejšie sa hovorí o dátume 8. jún, no to sa môže zmeniť, závisí od situácie v krajine.

Skvelou správou však je, že na YouTube by sa kopa zápasov mala objaviť zadarmo. Konkrétne by sa mali objaviť na kanáloch Sky a BT Sport na spomínanej videoplatforme, informuje The Times.

Bude si ich teda môcť pozrieť ktokoľvek, kto má pripojenie na internet. Je však ešte záhadou, aké zápasy budú vysielané bezplatne. Televízia Sky a BT budú vysielať všetky zápasy na platených televíznych platformách.

Posledný zápas PL sa odohral medzi Leicestrom a Aston Villou, skončil 4:0. To bolo 9. marca. Vedenie ligy sa vyjadrilo, že hráči sa vrátia na trávnik až vtedy, keď to bude bezpečne pre hráčov, trénerov a vlastne všetkých, čo sa zápasov zúčastňujú, vrátane fanúšikov.

Zdroj: thetimes

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech