AKTUÁLNE: Boris Kollár je po náročnej operácii stavca. Fabušová vysvetlila, čo robila v jeho aute

  • Predsedu parlamentu dnes operovali
  • V aute s ním sedela aj bývalá miss, ktorá údajne potrebovala odvoz
Miroslava Fabušová Boris Kollár nehoda
  • Predsedu parlamentu dnes operovali
  • V aute s ním sedela aj bývalá miss, ktorá údajne potrebovala odvoz

Predseda parlamentu a šéf strany Sme rodina Boris Kollár podstúpil operáciu krčného stavca, ktorý si zranil počas sobotňajšej dopravnej nehody. Informuje o tom televízia Markíza s odvolaním sa na kanceláriu Národnej rady. 

Operácia prebehla úspešne a Kollár sa bude liečiť niekoľko týždňov. V sobotu mala limuzína šéfa parlamentu dopravnú nehodu v Bratislave, sám Kollár aj s vodičom a ochrankárom skončili v nemocnici. Otázky ale vyvoláva fakt, že spolu s Borisom Kollárom sedela v aute aj bývalá misska a vyhlásená krásavica Miroslava Fabušová. 

AKTUÁLNE: Boris Kollár mal v Bratislave vážnu dopravnú nehodu

Tá skončila po nehode na jednotke intenzívnej starostlivosti. Pre stránku Ženský Web uviedla, že potrebovala odvoz.

V sobotu ma Boris bral do lekárne, liečim sa na tetániu a lieky a vitamínové doplnky, ktoré užívam, v Dunajskej Lužnej, kde momentálne žijem, nemajú. Keďže sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral,“ cituje web Fabušovú. „To, že neskončím v lekárni, ale až v nemocnici, sme žiaľ nikto ani v najhoršom sne netušili,“ povedala s tým, že sama utrpela vážne zranenia.

Aktuálne som stále na JIS-ke, zdravotne som na tom veľmi zle, mám nepredstaviteľné bolesti, zlomených 7 rebier, kľúčnu kosť a štvrtý krčný stavec,“ uviedla. 

Podľa výboru na ochranu ústavných činiteľov je v poriadku, že predseda parlamentu odvezie vo svojej vládnej limuzíne aj iných ľudí, ústavní činitelia môžu využívať auto aj na súkromné účely. Niektorých poslancov však zaujíma, čo robila pasažierka v aute počas núdzového stavu a zákazu vychádzania.

Zdroje: TVMarkíza, zenskyweb.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech