Andrej Danko je späť. Plný nových myšlienok venoval Pellegrinimu štipľavé video: „Nie si Kráľ Slnko“

  • Andrej Danko je späť vo svojej najlepšej forme
  • Svoj veľký comeback uskutočnil prostredníctvom poriadne štipľavého videa, ktoré Pellegriniho určite nepoteší
Snímka obrazovky 2021-01-30 o 14.13.44
FB/Andrej Danko - predseda SNS
  • Andrej Danko je späť vo svojej najlepšej forme
  • Svoj veľký comeback uskutočnil prostredníctvom poriadne štipľavého videa, ktoré Pellegriniho určite nepoteší

„Máš úžasný Boží dar. Keď sa usmievaš, ľudia si vždy myslia, že hovoríš pravdu. No len ty a ja vieme, že vo veci referenda to tak nie je.“

Takto dramaticky začína Andrej Danko svoje video, ktoré dnes zverejnil na Facebooku. Zdá sa, že Peter Pellegrini ho svojou iniciatívou týkajúcou sa referenda poriadne nahneval. Danko totiž tvrdí, že SNS sa venuje tejto otázke už dlhšie. Petra Pellegriniho tak obvinil, že tému referenda si neprávom prisvojil.

Danka rozhorčilo aj to, že Pellegrini vyhlasuje, že danej iniciatívy sa chopil, pretože nikto nič nerobí. „Chápem tvoju ignoráciu bývalej politickej strany Smer-SD. Nesmieš však zabudnúť, že bez Roberta Fica by si nebol nikdy predsedom vlády,“ reaguje Danko. 

Nákupy po slovensky: Pellegriniho poslanec si nakúpil zimný outfit za štátne peniaze. Tvrdí, že je to pracovný odev

Zároveň Pellegrinimu pripomína, odkiaľ prišiel. „On ťa financoval, on ťa držal za ruku, on ťa kryl a pomáhal, pripomína Pellegrinimu, čo všetko preňho spravil Robert Fico. 

Aby Danko videu dodal punc záhadnosti, vytiahol aj aktuálne medializovaný Pellegriniho výlet do Drážďan. Hovorí: „Bol si silný, lebo sme ťa kryli. Veľa vecí ostane medzi nami, Peter. A len ty vieš, prečo si letel do Drážďan.” Viac však Danko neprezradil. Sledovateľov tohto hodnotného videa však ubezpečil, že Pellegrini zrejme nebude mať inú možnosť, než povedať pravdu. 

Andrej Danko vie, že každé veľkolepé predstavenie musí mať grandiózny záver, a nezabudol naň ani vo svojom videu, ktoré uzavrel nasledovne: „Kráľovstvo na Slovensku nemáme a správať sa ako kráľ Slnko ti neprináleží.“ 

Zdroj: FB Andrej Danko - predseda SNS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech