Andrej Danko svojím novým videom šokuje. Tvrdí, že budúci týždeň ide lietadlo pre Sputnik V

  • Andrej Danko zverejnil na svojom Facebooku nové video
  • Prekvapil v ňom tvrdením, že na Slovensko dorazí Sputnik V
Snímka obrazovky 2021-02-28 o 15.41.11
Facebook/Andrej Danko - predseda SNS
  • Andrej Danko zverejnil na svojom Facebooku nové video
  • Prekvapil v ňom tvrdením, že na Slovensko dorazí Sputnik V

Andrej Danko má vonku nové video. Síce je opäť plné jeho šibalských slovných prešmyčiek, no odkaz, ktorý v ňom chcel odovzdať, je jasný. Sputnik V podľa jeho slov putuje na Slovensko.

“Milí priatelia, 4 týždne dozadu sme Matoviča vyzývali na dodávku Sputnika,” začína svoje video. Ako pokračuje: “Začal oficiálne rokovať, a budúci týždeň by malo ísť lietadlo pre Sputnik. Hovorím to s plnou zodpovednosťou.“

Video má len cca 50 sekúnd a Danko v ňom neprezradil, odkiaľ túto zásadnú informáciu má. Igor Matovič totiž nič také nespomenul, a to ani v dnešnej diskusnej relácii na TA3, ktorej hosťom bol.

Matovič: Dnes nám tu zomierajú tisícky ľudí, lebo SaS nenakúpila testy, teraz si užívame peklíčko

Danko však pokračuje: “Vyzývam predsedu vlády, že ak letí lietadlom do Moskvy, mal by priniesť Slovákom aj liek. Rusi používajú Triazavirin.“

Predseda SNS však nezostal nič dlžný svojej povesti, a ak by si vo videu očakával nejakú to slovnú prešmyčku, neostaneš sklamaný: “Ja verím, že si naštuduje niečo aj o tomto mlieku minister zdravotníctva a Igor Matovič.” Druhým možným vysvetlením je, že Danko opäť použil svoje obľúbené “tomtom”, a znenie vety bolo: “Ja verím, že si naštuduje niečo aj o tomtom lieku minister zdravotníctva a Igor Matovič.” 

To však ostáva záhadou, rovnako ako to, odkiaľ Andrej Danko túto zásadnú informáciu má. 

V závere svojho videa však Matoviča pochválil a povedal, že je obrovský úspech, že premiér “poslúchol, a Sputnik objednal”.  

Zdroj: Facebook/Andrej Danko - predseda SNS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech