Aplikácia, vďaka ktorej sa dobre naješ a pomôžeš obľúbenej reštaurácii prežiť ťažké časy

  • Aplikácia ti prinesie možnosť objednať si jedlo z obľúbenej reštaurácie, ktorá v súčasnosti ponúka možnosť take-away
  • Volá sa Eatster a pomáhaš ňou gastru na Slovensku prežiť
eataster
Startitup/unsokash.com
  • Aplikácia ti prinesie možnosť objednať si jedlo z obľúbenej reštaurácie, ktorá v súčasnosti ponúka možnosť take-away
  • Volá sa Eatster a pomáhaš ňou gastru na Slovensku prežiť

Ak si sa rozhodol, že napriek dobrovoľnej domácej karanténe pomôžeš svojej obľúbenej reštaurácii, dobre robíš. Tí, ktorí sa kvôli zatvoreným prevádzkam predsa len rozhodli pre spustenie donáškových služieb, nemajú situáciu úplne ľahkú. A ty možno ani netušíš, že práve bistro, do ktorého si rád chodieval, ti ponúka zaujímavý sortiment jedál.

Preto vznikla aplikácia Eatster. Tá je dôkladným agregátom všetkých reštauračných zariadení na mieste, v ktorom sa práve nachádzaš.

Stiahnuť si ju môžeš na Android aj iOS.

Jedz rýchlejšie

Názov aplikácie Eatster vznikol spojením dvoch anglických slov – eat a faster. Vďaka donáške ješ skutočne rýchlejšie, ako keby si si komplikované jedlá pripravoval sám. Funguje na princípe tvojej lokalizácie. Kdekoľvek sa nachádzaš, aplikácia vyhľadá dostupné take-away reštaurácie a bistrá v tvojom okolí. Objednávaš, platíš a následne dostaneš sms s potvrdením o platbe, časom a miestom doručenia. Veľmi jednoduché.

zdroj: Ilustračný obrázok (unsplash.com)

Reštaurácie majú zároveň možnosť pridávať kusovo obmedzené akcie, aby sa jedlo zbytočne nevyhadzovalo, a aby nevznikalo veľa zvyškov,“ vysvetľuje Vladimír Eliáš, zakladateľ online agregátu na pomoc reštauráciám v meste a zároveň dodáva, že zákazník bude mať možnosť, vytvoriť si vernostný program, na základe ktorého môže fungovať aj do budúcna.

Tým, že sa aplikácia vytvorila predovšetkým na pomoc malým podnikateľom, ktorí sa rozhodli fungovať v gastre, bude počas krízy spojenej s koronavírusom pre všetkých užívateľov úplne zdarma. Neskôr sa jej používanie bude musieť spoplatniť.

Zapojiť sa môže každý

Do tejto aplikácie sa môže zapojiť každá jedna reštaurácia,  či už na vlastný podnet, alebo na podnet pravidelného spokojného zákazníka. Dôležité je, že registrácia je bez viazanosti, to znamená, že z rozbehnutého vlaku môžeš kedykoľvek vyskočiť.

Cieľom je združiť čo najviac reštaurácií, podnikov či bistier rôzneho zamerania a sortimentu. Čím väčší výber pre zákazníka, tým lepšie.

Aktuálne si môžeš jej kvalitu overiť prostredníctvom objednávky z bratislavského Regal Burgru.

Pomôcť môžeš aj obľúbenej kaviarni a to cez iniciatívu #neviemzitbezkavy a ty si okrem objednávok kávových zŕn z pražiarne môžeš predplatiť kávu na dlhšie obdobie dopredu. Pomôžeš tak kaviarni zabrániť ušlému zisku, ktorý jej v čase krízy hrozí.

Viac čítaj TU>> Predplať si svoju kávu na mesiac dopredu a pomôž obľúbenej kaviarni prežiť krízu

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá