BarCamp opäť v Bratislave!

  • Po piatich rokoch sa v Bratislave opäť uskutoční BarCamp, sieť otvorených konferencií organizovaných po celom svete.
image_1412778668.jpeg
  • Po piatich rokoch sa v Bratislave opäť uskutoční BarCamp, sieť otvorených konferencií organizovaných po celom svete.

Je to (ne)konferencia pre ľudí, ktorí majú chuť zdieľať a učiť sa nové veci v otvorenom prostredí. BarCamp Bratislava nebude len o prednáškach, ale aj o diskusiách a interakcii prednášajúceho s publikom.

Otvorené stretnutie inšpiratívnych ľudí, ktorí sa chcú podeliť so svojimi nápadmi sa bude konať 8. novembra 2014 v priestoroch Connect na Páričkovej 18 v Bratislave.

BarCamp Bratislava bude prebiehať v dvoch prednáškových miestnostiach. Jedna bude venovaná prednáškam o dizajne, marketingu, webe a technológiách a v druhej sa budú konať prednášky spojené s diskusiou o životnom štýle, zdraví, športe a zaujímavých koníčkoch.

Organizátorom podujatia je digitálna agentúra vibration s.r.o. v spolupráci s Connect.

 

                                      

Návštevník sa môže tešiť na prednášky Content marketing v praxi, Ako promovať bicykel ako dopravný prostriedok, Pekné vidá z malého mesta, Farmlandia – ako môže digitálny svet pomôcť pestovať kvalitnejšie potraviny, Performance marketing, Hot Yoga a ďalšie. Rečníci sa môžu prihlasovať na www.barcampbratislava.sk.

BarCamp Bratislava začne 8. novembra 2014 o 9:00 v priestoroch Connect v Bratislavskej Cvernovke. Program bude prebiehať až do večerných hodín a ukončí sa after párty s kapelou UNISEX. Vstupenky a ďalšie info nájdete aj na facebooku.

 

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech